موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/145101 :کد

سید حسن نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان در سلامتی کامل به‌سر می‌برد

  دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ — ۰۸:۳۷
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -دبیرکل حزب‌الله لبنان در سلامتی کامل به‌سر می‌برد

شبکه تلویزیونی المیادین اعلام کرد که گفت‌وگوی طولانی با دبیرکل حزب‌الله لبنان را در روز شنبه هفته آینده منتشر خواهد کرد که وی برای اولین بار بعد از غیبت سه‌ماهه، درباره پاره‌‌ای از مسائل سخن می‌گوید.

به گزارش تحلیل ایران شبکه تلویزیونی المیادین اعلام کرد که مصاحبه طولانی با «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان را شنبه هفته آینده منتشر خواهد کرد. این نخستین گفت‌وگوی وی بعد از غیبت سه‌ماه محسوب می‌شود؛ غیبتی که باعث شد رسانه‌های سعودی و صهیونیستی عوامل یا شایعاتی را در این خصوص منتشر کنند که تا انتشار شایعات مربوط به بیماری و بستری شدنش در تهران یا دمشق و حتی رحلت وی نیز منتهی شد.

شبکه تلویزیونی المیادین اعلانیه‌ای منتشر کرده که در آن سیدحسن نصرالله با چهره‌ای متبسم ظاهر شده است. طبق این اعلانیه، «غسان بن جدو» رئیس شورای اداره‌ای تلویزیون المیادین و موسس آن، ساعت 8:30 عصر نشبه( به وقت بیروت) مصاحبه‌ای تحت عنوان «گفت‌وگوی سال» با سید حسن نصرالله را اجرا می‌کند.

به گزارش روزنامه فرامنطقه‌ای «رای‌الیوم»، در حالی‌که المیادین از ذکر جزئیات این گفت‌وگو خودداری کرده است ولی منابع نزدیک به این شبکه تلویزیونی تأکید کرده‌اند که سیدحسن نصرالله در سلامتی کامل به‌سر می‌برد و وی از برخی غافلگیری‌ها سخن خواهد گفت از جمله درباره یک مریضی که به آن دچار شده بود، و نیز سناریوی تونل‌های حزب‌الله در مرزهای مشترک با فلسطین اشغالی، بحران تشکیل دولت لبنان، سفر منطقه‌ای «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا، و نیز پرونده بحران سوریه، عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی از سوریه و پرونده یمن.
سخنرانی سیدحسن نصرالله با المیادین که 3 روز پیش ضبط شده است، غافلگیری سال جدید خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :