موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/145102 :کد

جام ملت های آسیا

بیرانوند بازهم در نقش «سوپرمن»/نمایش درخشان جام جهانی تکرار شد

  دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -بیرانوند بازهم در نقش «سوپرمن»/نمایش درخشان جام جهانی تکرار شد

درخشش بیرانوند در مهار ضربه پنالتی کاپیتان تیم ملی عمان در دقیقه ۲ بازی و پیروزی ایران همچنان در رسانه ها بازتاب داشته است.

به گزارش تحلیل ایران، در اولین شب از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های آسیا، تیم ملی ایران مقابل عمان صف آرایی کرد و موفق شد با دو گل جهانبخش و اشکان دژاگه از روی نقطه پنالتی به پیروزی برسد و به جمع 8 تیم برتر قاره کهن راه یابد.

در اوایل بازی و در دقیقه یک خطای مجید حسینی بر روی بازیکن عمان یک پنالتی را برای عمانی ها به ارمغان آورد اما علیرضا بیرانوند موفق شد ضربه المهاجری کاپیتان تیم رقیب را با واکنشی سریع  و درخشان دفع کند.

برد تیم ملی ایران و مهار ضربه پنالتی مهاجری مورد توجه رسانه ها واقع شده است و اسپورت 360 که پیش از این بیرانوند را برترین بازیکن شب گذشته اعلام کرده بود به تمجید از وی پرداخت.

این رسانه نوشت: بیرانوند با مهار پنالتی بازیکن عمان در دقیقه 2 باردیگر خود را به عنوان یک «سوپرمن» نشان داد. دروازه ایران مقابل پنالتی المهاجری به درستی در جهت ضربه حرکت کرد و این توپ را مهار کرد تا ایران در نهایت با دو گل پیروز میدان لقب بگیرد.

 

همچنین این سایت اشاره ای به این موضوع داشته که علیرضا بیرانوند بدون شک یکی از برترین بازیکنان برای کسب جایزه برترین بازیکن آسیا بوده و پس از اینکه این اتفاق از سوی AFC رخ نداده، هواداران ایران از این موضوع خشمگین شدند.

عملکرد خوب بیرانوند در پرسپولیس و بازی های جام جهانی مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال و رسیدن این درخشش در جام ملت ها هم موردی است که در این گزارش به آن پرداخته شده است.

به گزارش فارس، تیم ملی ایران پنج شنبه 4 بهمن از ساعت 19:30 در مرحله یک چهارم نهایی با چین مصاف خواهد داد.

                               

بیرانوند     تیم ملی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :