موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/145187 :کد

اسیای غربی

پرواز یک پهپاد بر فراز پایگاه نظامی سری اسرائیل

  پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۷   
 تحلیل ایران -پرواز یک پهپاد بر فراز پایگاه نظامی سری اسرائیل

یک روزنامه صهیونیستی از پرواز پهپادی بر فراز یک پایگاه سری نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و تصویربرداری از آن خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، روزنامه صهیونیستی "اسرائیل الیوم" نوشت: یک پهپاد کوچک کنترل از راه دور اخیرا از یک پایگاه سری نیروی هوایی اسرائیل تصویربرداری کرد.

این روزنامه افزود: برای ارتش اسرائیل هنوز روشن نیست که چه کسی مسئول تصویربرداری است و این عملا به چه منظوری انجام شده است.

به نوشته این روزنامه، "از پایگاه نظامی یاد شده چند نوبت در ماه‌های گذاشته تصویربرداری شده است".

این روزنامه صهیونیستی افزود: "نظامیان مستقر در این پایگاه سری پهپادهای کوچک را هنگام تصویربرداری از فعالیت های خود در محل مشاهده کردند و موضوع را به اطلاع فرماندهان خود رساندند اما نه این پهپادهای کوچک و نه کسانی که آنها را به پرواز درآورده‌اند، پیدا نشده‌اند.

روزنامه "اسرائیل الیوم" نوشت: وقوع چنین حادثه‌ای در یک پایگاه سری، ذهن سران و فرماندهی نیروی هوایی و عناصر واحد امنیت اطلاعات ارتش اسرائیل را به میزان زیادی به خود مشغول کرده است. اینها تلاش زیادی کردند تا مسئول به پرواز درآوردن پهپاد را شناسایی کنند و همچنین بدانند که آیا پرواز پهپاد اقدامی تصادفی بوده یا با قصد قبلی برای جمع آوری اطلاعات انجام شده است،این روزنامه به نقل از یک مسئول بلندپایه رژیم اسرائیل نوشت: نگرانی این است که چه کسی از اطلاعات تصویری استفاده کرده است. حتی اگر تصویربرداری کاری سادلوحانه بوده و از سوی دشمن صورت نگرفته است، بازهم افشای فعالیت در پایگاه سری ممکن است زیان امنیتی مهمی به همراه داشته باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :