موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/145245 :کد

ورزش

احمدزاده: با درایت کی‌روش قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست

  شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -احمدزاده: با درایت کی‌روش قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست

محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت که ایران می‌تواند با عبور از سد ژاپن به فینال مسابقات جام ملت‌های آسیا برسد.

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با تحلیل ایران، در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا 2019 و صعود به مرحله نیمه‌نهایی عنوان کرد: قابل پیش‌بینی بود که ایران با این پتانسیل به نیمه‌نهایی صعود کند و خیلی‌ها چنین انتظاری را از تیم داشتند. تیم ملی قبل از جام جهانی پوست اندازی کرد و با شرایطی بسیار خوب وارد مسابقات جام ملت‌های آسیا شد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تیم ما می‌تواند به فینال برسد. با درایت و توانایی‌های مربی‌ای مثل کی‌روش، قهرمانی در جام ملت‌ها دور از دسترس نیست.

وی با اشاره به دیدار نیمه‌نهایی برابر ژاپن که روز دوشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: ژاپن قدرت جام جهانی را ندارد، آنها در این جام تغییرات نسبتا زیادی داشته‌اند و طبیعتا هدف‌های خاص خودشان را برای آینده دنبال می‌کنند. به نظر من عبور از ژاپن سخت نیست و اگر با شکست دادن این تیم به فینال برویم، تقابل با قطر می‌تواند سخت‌ترین بازی برای ما باشد. قطر تیم خوبی است و شانس زیادی برای رفتن به فینال دارد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در رابطه با وضعیت این تیم در لیگ دسته‌ اول گفت: بازیکنان خوبی داریم که مهمترین کار را آنها انجام می‌دهند. همیشه مشکلات و کمبودهای زیادی وجود داشته است ولی تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران     کی روش            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :