موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/145285 :کد

ورزش

شجاعی: داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد نمی‌کند

  یکشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -شجاعی: داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد نمی‌کند

مسعود شجاعی، هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دوست داریم بازی با ژاپن زودتر شروع شود.

به گزارش تحلیل ایران ، مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا 2019 گفت: خوشحالیم در این مرحله حضور داریم و خیلی دوست داریم فردا برسد و هر چه زودتر بازی شروع شود. فکر می‌کنم یکی از زیباترین بازی‌های جام باشد. بعد از این همه سختی که کشیدیم و با هدفی که از روز اول کارمان را شروع کردیم،‌ برای بازی فردا حاضر هستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار اعزامی تسنیم مبنی بر اینکه با توجه به اتفاقات دوره گذشته جام ملت‌های آسیا و قضاوت بحث برانگیز داور استرالیایی بازهم برای دیدار فردا مقابل ژاپن یک داور استرالیایی انتخاب شده و آیا این مسئله روی ذهنیت بازیکنان ایران تأثیر می‌گذارد یا خیر؟ گفت: ما غول مرحله پنجم را گذرانده‌ایم،‌ الان غول مرحله ششم هستیم. من خودم به این موضوع فکر نمی‌کنم،  چون سودی ندارد.

شجاعی ادامه داد: از آن قضیه درس می‌گیریم اما اینکه به این موضوع فکر کنیم سودی ندارد. ویلیامز استرالیایی یک اشتباهی کرد و گذشت. همانطور که همه ما در بازی‌های قبل و دورهای قبل اشتباه کرده‌ایم. تنها چیزی که ما به آن فکر می‌کنیم و از روز اول روی آن تأکید داریم و خوب انجام داده‌ایم،‌ تمرکز تیمی و اصولی است که باید انجام دهیم. من فکر نمی‌کنم حضور داور استرالیایی خللی در کار ما ایجاد کند.

                               

تیم فوتبال ایران     ورزش                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :