موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزش های رزمی

a/145286 :کد

ورزش

درخشان: اختلافی با عمادی ندارم و افتخار می‌کنم که مشاورش هستم

  یکشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۵:۲۲
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -درخشان: اختلافی با عمادی ندارم و افتخار می‌کنم که مشاورش هستم

مشاور سرپرست فدراسیون جودو گفت: کسانی که عنوان کردند که رابطه من و عمادی خراب شده است، احتمالا به دنبال شیطنت بودند یا از عدم شناخت این مسائل را مطرح کردند.

محمد درخشان در گفت‌و‌گو با تحلیل ایران ، در خصوص شایعات تغییر کادرفنی تیم ملی جودو اظهار داشت: فکر می‌کنم سوءتفاهماتی وجود داشت و مسائلی نیز وجود دارد و عده‌ای نیز سعی کردند از این فرصت استفاده و جودو را به حاشیه ببرند، اما خوشبختانه با تدابیری که وزارت ورزش و عمادی سرپرست فدراسیون جودو نشان دادند و همچنین مشارکت ما به عنوان عناصر دست دوم این مسائل جمع شد و دیگر این مسائل را نداریم.

وی تاکید کرد: اگر مطلبی نیز از این به بعد وجود داشته باشد مجاری قانونی خود را طی خواهد کرد و از طریق این مجاری به نتیجه خواهد رسید. فکر می‌کنم برای همه روشن شد که عده‌ای با شیطنت و حرف بردن و حرف آوردن و همچنین قیافه دلسوز گرفتن به دنبال آلوده کردن فضا بودند، اما فکر می‌کنم با وحدت رویه‌ای که پیش آمد دیگر از این مسائل نداشته باشیم.

مشاور سرپرست فدراسیون جودو در خصوص اینکه منصوری به همراه دو نماینده جودو ایران به گرنداسلم پاریس اعزام خواهد شد، گفت: در حال کارهای این سفر هستیم و امروز(یکشنبه) نیز جلسه‌ای در این خصوص خواهیم داشت تا تصمیم گیری کنیم. در این جلسه در این خصوص نیز تصمیم خواهیم گرفت تا کار انجام شود.

درخشان در خصوص سرنوشت مربیان خارجی تیم‌های ملی جودو عنوان کرد: تمام تلاش ما حفظ آندره است. در این خصوص نیز عده‌ای عنوان کردند که آندره مربی درجه دوم است و این در حالی است که او سرمربی تیم ملی جودو ازبکستان در المپیک‌های مختلف بوده است و کسانی را که رهبری کرده است به مدال المپیک رسیدند. آندره به عنوان مربی در ابعاد المپیک و جهانی حرف داشته است و به دنبال این هستیم تا قرارداد او را تا المپیک 2020 تمدید کنیم.

وی در خصوص شایعاتی که مبنی بر اختلاف او و عمادی مطرح شده است، گفت: کسانی که عنوان کردند که رابطه من و عمادی خراب شده است، احتمالا به دنبال شیطنت بودند یا از عدم شناخت این مسائل را مطرح کردند. عمادی حدود 20 سال است که مانند برادر من است.

رئیس سابق فدراسیون جودو خاطر نشان کرد: اگر رئیس فدراسیون می‌ماندم ایشان به عنوان نایب رئیس فدراسیون انتخاب می‌شدند و بعد از استعفا نیز من به عنوان نایب رئیس مدتی در کنار ایشان بودم و در حال حاضر نیز مشاور او هستم. خود این‌ها نشان می‌دهد که این حرف صحت ندارد. عمادی در مدت کوتاه حضور در فدراسیون، خدمات بسیار زیادی را به جودو انجام دادم است. من بیشتر یک آدم تکنیکال و فنی هستیم و در روابط بین‌الملل وارتباط با فدراسیون جهانی جودو حضور و مهارت داشتم، اما عمادی  کارهای بسیار خوبی را انجام داده است و به عنوان عضوی از این خانواده به خاطر تمامی این کارها به خصوص در بحث زیر ساخت‌ها از ایشان تشکر می‌کنم.

درخشان ادامه داد: بر طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با زحمات شبانه روزی عمادی بحث بازسازی کبکانیان در حال انجام است. من شاهد بودم عمادی حتی روز‌های جمعه نیز در سالن کبکانیان حاضر می‌شود تا کارها انجام شود. باید به خاطرهمت، پشتکار، تلاش و زحمات عمادی به او تبریک گفت و مطمئن باشید هیچ اختلافی بین ما وجود ندارد و اگر از جودو برویم نیز اختلافی نخواهیم داشت. من و عمادی خیلی بیشتر از این حرف‌ها با هم رفیق و برادر هستیم، اما عده‌ای قصد شیطنت دارند. در حال حاضر نیز افتخار می‌کنم به عنوان مشاور در خدمت عمادی هستم.

                               

ورزش     رزمی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :