موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی مسکن

a/145302 :کد

مسکن مهر

پرونده پروژه‌های مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود+فیلم

  دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ — ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -پرونده پروژه‌های مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود+فیلم

گروه استان‌ها ـ قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: رئیس‌جمهور تأکید ویژه‌ای بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر اردبیل دارد و تا پایان سال آینده پرونده مساکن مهر دارای معارض‌ بسته می‌شود.

احمد اصغری مهرآبادی در اردبیل اظهار داشت: رئیس جمهور تأکید ویژه‌ای بر اتمام پروژه‌های مسکن مهر اردبیل دارد و تا پایان سال آینده پرونده مساکن مهر معارض‌دار بسته می‌شود و با جدیت پیگیر این امر هستیم تا پرونده این مسکن مهر بسته شود.

وی با اشاره به این‌که دو میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر در کشور وجود دارد افزود: از این تعداد دو میلیون مسکن ساخته شده و مابقی نیز در حال اتمام است.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: اتمام پروژه‌های مسکن مهر برای وزارت راه و شهرسازی اهمیت بسیاری دارد و درصدد هستیم این پروژه‌ها را به اتمام برسانیم تا دغدغه و نگرانی صاحبان مسکن مهر به اتمام برسد.

مهرآبادی بیان کرد: در حال حاضر 200 هزار واحد مسکن مهر در اردبیل باقی مانده است و تا پایان سال آینده تحویل داده می‌شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: فراهم کردن زیرساخت‌های مسکن مهر اولویت اساسی است و در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته تا صاحبان مسکن مهر دغدغه‌ای نداشته باشند.

وی افزود: سهم استان اردبیل از مسکن مهر بیش از 46 هزار مورد بود که تنها 800 مورد از مسکن مهر اردبیل باقی مانده و تا  شهریور سال آینده بقیه به بهره‌برداری می‌رسد.

مهرآبادی از برنامه‌ریزی برای احداث 6 باب مدرسه در شهرک‌های جدید التأسیس خبر داد و ادامه داد: این امر می‌تواند گام بزرگی در برطرف کردن دغدغه‌های آموزشی خانواده‌ها بردارد.

                               

مسکن مهر     اردبیل                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :