موضوعات ‌مرتبط: سیاسی وزارت نیرو

a/145349 :کد

سیاست ایران

هشدار جمعی از جانبازان و خانواده‌های شهدای وزارت نیرو درباره CFT

  ﺳﻪشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۸:۳۸
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -هشدار جمعی از جانبازان و خانواده‌های شهدای وزارت نیرو درباره CFT

جمعی از بسیجیان، خانواده شاهد، جانبازان و ایثارگران وزارت نیرو در نامه‌ای نسبت به عواقب پذیرش کنوانسیون‌های تحمیلی چون CFT و پالرمو هشدار دادند.

به گزارش تحلیل ایران ،  جمعی از بسیجیان، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران وزارت نیرو در در بیانیه‌ای تاکید کردند تعالی و پیشرفت انقلاب و کشور عزیزمان ایرانِ سرافراز، در گرو  اطاعت و مجاهدت در مسیر عمل به توصیه‌های داهیانه دیده‌بان حکیم انقلاب، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای حفظه الله می‌باشد.

در این بیانیه آمده است: تصویب کنوانسیون‌های مسئله‌دار مانند CFT،  پالرمو و... که مکرراً مورد نقد علمی و تجربی صاحب نظران و اندیشمندان دلسوز علی‌الخصوص رهبری معظم می‌باشد به جای بهره‌گیری از ظرفیت‌های گرانسنگ مادی و معنوی این کشور پهناور و اقدام موثر در راستای عملی نمودن اقتصاد مقاومتی، هدر نمودن سرمایه‌های عظیم میهن عزیزمان می‌باشد و هیچ منفعتی به دنبال نخواهد داشت.

این بیانیه در ادامه افزوده است: همچنین از اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام انتظار می‌رود که رضای خداوند متعال در رای به این قبیل کنوانسیون‌های تحمیلی با لحاظ قرار دادن منافع ملی را در نظر گرفته و چون گذشته از حیثیت این نهاد ارزشمند دفاع نمایند.

امید است که مسئولان محترم در رده‌های مختلف با عنایت به تعهد خود به اصل ولایت فقیه و پاسداری از ارزشهای ملت شریف ایران و مساعی خود را در این راه کوتاه نمودن دست دشمنان قسم خورده این ملت مقاوم مظلوم مصروف داشته و نامی نیک از خود در حافظه تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی به یادگار بگذارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :