موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رفاه اجتماعی

a/145479 :کد

مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام

بهره برداری از ۸۰ پروژه اشتغال‌زایی توسط قرارگاه جهادی ستاد اجرایی

  ﺳﻪشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -بهره برداری از ۸۰ پروژه اشتغال‌زایی توسط قرارگاه جهادی ستاد اجرایی

مسئول قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از بهره‌برداری و افتتاح ۲۰ طرح جدید جهادی در استان کرمان خبر داد و گفت: این قرارگاه در سال جاری، ۴۰ گروه جهادی را در حوزه اشتغال‌زایی ساماندهی کرده است.

به گزارش تحلیل ایران، محمد ودود حیدری، مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آئین شکرانه بهره‌برداری از طرحها و پروژه‌های اشتغال‌زایی و ایجاد و مقاوم سازی  ۲۷۰ شغل توسط این قرارگاه که در استان کرمان برگذار شد، اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)  با تکیه بر تاکیدات رهبر انقلاب، رویکرد محرومیت زدایی و خدمت‌رسانی به مردم مناطق محروم را دنبال می‌کند و در این راه مجموعه‌هایی از قبیل بنیاد برکت، بنیاد برکت احسان، مجموعه‌های خدمات رسان دارویی و قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد فعالیت می‌کنند.

مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با بیان اینکه نتیجه فعالیت‌های گروه‌های جهادی باید به‌ سمت حل مشکلات و معضلات در مناطق محروم هدایت شود، تاکید کرد: با استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی می‌توان مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف از جمله اشتغال‌زایی، درمان و بهداشت، عمرانی را حل کرد.

حیدری با اشاره به اینکه حضور گروه‌های جهادی در حوزه اشتغال نوپا است، گفت: قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در سال ۹۷، چهل گروه جهادی را در حوزه اشتغال‌زایی هدایت و ساماندهی کرده است.

وی ادامه داد: خروجی فعالیت این ۴۰ گروه جهادی در زمینه ایجاد اشتغال‌، ۸۰ طرح اشتغال‌زایی منجر به ایجاد و یا مقاوم سازی ۲۷۰ شغل بود.

مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از افتتاح ۲۰ طرح جهادی در استان کرمان خبر داد و افزود: این ۲۰ طرح شامل طرح‌های اشتغال‌زایی، عمرانی، مدرسه‌سازی، آبرسانی و.... است که توسط جهادگران همکار با قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) انجام شده است.

حیدری تاکید کرد: معتقدم در جشن چهل سالگی انقلاب، باید پرچم خدمت‌رسانی حداکثری به مردم و ایجاد سرمایه‌های اجتماعی در نظام اسلامی را همانند چهل سال گذشته بالا برده و تقویت کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نیروی جهادی و ارزشی توده مردم و محرومین را با هر رویکرد سیاسی دوست می‌دارد و به ایشان خدمت می‌کند،گفت: اگر پرچم خدمت‌رسانی به مردم و مستضعفین را به دست بگیریم  آینده‌مان بهتر از گذشته خواهد بود.

مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با اشاره به مشکلات امروز کشور، خاطرنشان کرد: این مشکلات در مقابل امیدواری‌هایمان، اندک است؛ خدا را شاکریم که در مسیر خدمت‌ رسانی به مردم قرار گرفته‌ایم.

                               

جهاد سازندگی     بسیج     استان کرمان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :