موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خودرو

a/145518 :کد

تحولات آینده بازار

پروژه تسخیر کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص با بحران سازی مصنوعی

  چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۱۹۰   
 تحلیل ایران -پروژه تسخیر کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص با بحران سازی مصنوعی

بر اساس اطلاعات دریافت شده از منابع کاملا موثق یکی از شرکتهای بسیار بزرگ قطعه ساز خودروئی پس از معرفی مدیرعامل جدید سایپا ضمن تامین گسترده و بدون محدودیت قطعات مورد نیاز این شرکت

بر اساس اطلاعات دریافت شده از منابع کاملا موثق یکی از شرکتهای بسیار بزرگ قطعه ساز خودروئی پس از معرفی مدیرعامل جدید سایپا ضمن تامین گسترده و بدون محدودیت قطعات مورد نیاز این شرکت،موانع وچالشهای غیر قابل توجیهی را برای تامین قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو اعمال کرده است.
🔷این شرکت تامین کننده اصلی قطعات مورد نیاز دو خودروساز بزرگ کشور بوده وحاشیه های زیادی را نیز تاکنون در بخش خودروئی کشور ایجاد نموده است.

🔷به گزارش تحلیل ایران: یکی از مالکین اصلی این شرکت قطعه ساز در جلسه ای خصوصی گفته است: با عدم تامین قطعات مورد نیاز ایران خودرو در شرایط به هم ریختگی کنونی در بازار، بزودی فاصله معنا داری میان تولیدات این شرکت با سایپا بوجود می اید و شکل گیری این وضعیت موجب خواهد شد که حداکثر تا نیمه اول اسفندماه، یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو برکنار شود.

🔷وی در این جلسه مدعی شده که اجرای این پروژه با هماهنگی چند نفر از مدیران عالی یکی از دستگاههای ذیربط در بخش صنعتی که اخیرا منصوب شده اند در حال پیگیری است.

🔷این شرکت قطعه ساز که به صورت غیر قابل توجیه، تامین بیش از ۵۰ درصد از قطعات مورد نیاز دو خودروساز بزرگ کشور را برعهده دارد سالهاست که بدنبال خرید سهام ایران خودرو و بدست گرفتن مدیریت بزرگترین خودروساز کشور است.

🔷گفته می شود یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو به دلایل کارشناسی و اقتصادی با ایجاد انحصار برای این شرکت در حوزه خودروسازی کشورمخالف بوده وبا تسلط آن بر بزرگترین مجموعه خودروسازی کشور همراهی نمی کند.

🔷همچنین بهنا بر گزارش های رسیده به تحریریه سایت مدآرا؛ اخبار متواتر رسانه ای که هیچگاه نیز تکذیب نشده حاکی است که مالکان این شرکت قطعه ساز، دارای تابعیت دوگانه می باشند.

                               

قطعه سازان     خودرو     سایپا            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :