موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/145549 :کد

ورزش

توضیح فدراسیون فوتبال درباره کسر جریمه‌های فیفا از پاداش تیم ملی

  شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۱۶۵   
 تحلیل ایران -توضیح فدراسیون فوتبال درباره کسر جریمه‌های فیفا از پاداش تیم ملی

فدراسیون فوتبال در مورد جریمه‌هایی که از پاداش صعود تیم ملی به جام جهانی کسر شده است، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، روابط عمومی فدراسیون فوتبال در مورد برخى شایعات و اخبار به زعم این فدراسیون غیرواقعى اطلاعیه را صادر و توضیحات لازم را ارائه کرد. در این اطلاعیه آمده است:

«با توجه به انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر اینکه صورتحساب فیفا برای فدراسیون فوتبال تنها حدود 200 هزار فرانک است و فدراسیون مبلغ صورتحساب را بسیار بالاتر اعلام کرده، نکات ذیل اعلام می‌شود؛

جمع کل حساب فرانکی ایران نزد فیفا که از محل پاداش جام جهانی 2018 کسر شده دقیقاً سه میلیون و 531 هزار و 557.08 فرانک است.

از کل مبلغ مذکور، به رغم وجود تحریم‌ها فدراسیون فوتبال با تلاش‌های انجام شده توانسته مبلغ دو میلیون فرانک را از فیفا به صورت نقد قبل از مسابقات جام ملت‌های آسیا جهت هزینه‌هاى آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان دریافت کند و مبلغ یک میلیون و 500 هزار فرانک باقیمانده نیز بابت جرائم انضباطی، حق عضویت‌ها، عوارض مسابقات، هزینه مراسم قرعه‌کشی و بلیت هواپیما جهت حضور در کارگاه‌های آموزشی، هزینه مربوط به دادگاه‌های CAS و سایر دریافتی‌ها محاسبه شده است.

ذکر این نکته ضروری است که ارقام مربوط به مباحث مشروحه فوق از سال 2012 به حساب فدراسیون منظور شده و با توجه به عدم وجود اعتبار نزد فیفا در آن مقطع انباشته شده و در نهایت به صورت یکجا از محل پاداش جام جهانی 2018 کسر شده است.

در این میان، متأسفانه رویه برخی منابع همواره بازگویی بخشی از واقعیت و به دنبال آن دروغ‌پراکنی و انتشار اخبار غیرواقعى است که طبعاً این‌گونه اقدامات اگرچه تأثیری در تغییر واقعیت موضوع ندارد‌، اما خارج از اصول حرفه‌اى و اخلاقى به شمار می‌رود».

                               

ورزش     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :