موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/145592 :کد

قم

بهمن تماشایی ۹۷| آیت‌الله نوری‌همدانی

  دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۲:۵۴
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -بهمن تماشایی ۹۷| آیت‌الله نوری‌همدانی

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان گفت: پیام مردم ایران همراهی با تمام آزادیخواهان جهان برای مبارزه با ظلم بوده و ملت ایران هیچ‌گاه تنها نبوده و آزادی خواهان جهان را تنها نمی‌گذارد.

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور پرشور مردم قم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: دنیا شاهد این عظمت و عزت بوده و آمریکا امروز ایستادگی مردم ایران را ببیند.

وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را مهری بر حمایت آن‌ها از آرمان‌های انقلاب دانست و افزود: امروز مردم ایران در برابر شیاطین بزرگ دنیا ایستاده‌اند و پیام خود را برای حفظ سنگر انقلاب به  همه دنیا مخابره کردند.

مرجع تقلید شیعیان، پیام راهپیمایی 22 بهمن مردم را برای دشمنان داخلی و خارجی تشریح کرد و گفت: دومین پیام مردم ایران همراهی با تمام آزادیخواهان جهان برای مبارزه با ظلم بوده و ملت ایران هیچ‌گاه تنها نبوده و آزادی‌خواهان جهان را تنها نمی‌گذارد.

وی پیروزی مردم ایران را "پیروزی آشکار" خواند و تأکید کرد: مردم ایران برای انقلاب اسلامی جان، خون و جوانی خود را داده و برای حفظ مکتب و مذهب خود در راهپیمایی شرکت کرده و همیشه درصحنه حضور خواهند داشت.

آیت‌الله نوری همدانی به مسئولان و مدیران اجرایی کشور یادآور شد: مسئولان با کار شبانه‌روزی در جهت رفع مشکلات مردم و خدمت‌رسانی و ایجاد اشتغال برای جوانان تلاش کرده و از خداوند برای خدمت به مردم طب یاری کنند.

                               

استان     ملت ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :