موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تهران

a/145633 :کد

کمبود گوشت

تهران| کمبود گوشت در بازار ناشی از سوءمدیریت‌ برخی مسئولان است

  چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۰:۳۳
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -تهران| کمبود گوشت در بازار ناشی از سوءمدیریت‌ برخی مسئولان است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت: مشکلات مربوط به کمبود گوشت در بازار ناشی از عملکرد برخی مدیران دولتی و سوءمدیریت‌ها است.

به گزارشتحلیل ایران ، شکرالله حسن‌بیگی صبح امروز در آیین معارفه معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: 22 بهمن روز تجدید میثاق با امام راحل، مقام معظم رهبری و بیعت جدید با نظام بود که مردم با وجود همه مشکلات ثابت کردند که توطئه‌های استکبار در ناامید کردن مردم از نظام بی‌نتیجه است.

وی بیان کرد: دشمنان از مدت‌ها پیش با در اختیار گرفتن رسانه‌های بسیار و هزینه‌های مالی هنگفت تلاش داشته تا با فضاسازی‌های رسانه‌ای و ایجاد عملیات روانی مردم را ناامید از بقای نظام جمهوری اسلامی کند که این حضور گسترده مردم سبب شد تیرشان به سنگ خورد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران ادامه داد: ملت ایران آگاه و هوشیار بوده و همواره نیز مقاطع حساس نظیر 22 بهمن را به خوبی درک می‌کنند که همین اتفاق مسئولیت ما در خدمت‌رسانی به مردم را چندین برابر می‌کند.

حسن‌بیگی سپس با بیان اینکه مشکلات مربوط به کمبود گوشت ناشی از سوءمدیریت‌ها است افزود: بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم برگرفته از عملکرد برخی مدیران دولتی و سوءمدیریت‌ها است که باید در این راستا تلاشی مضاعف برای آسایش زندگی مردم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استانداری تهران به عنوان دستگاه حاکمیتی باید به تمام بخش‌ها ورود و از مشکلات مردم گره‌گشایی کند چرا که تأمین امنیت در استان تهران با توجه به وسعت و حساسیّت‌های خاصی که دارد بسیار حائز اهمیت است.  

                               

استان     استان تهران     کمبود     گوشت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :