موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/145680 :کد

فوتبال جهان

آیا انتقال کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست نادرست بود؟

  جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -آیا انتقال کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست نادرست بود؟

یک رسانه ورزشی انگلیسی انتقال کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی به ناتینگهام فارست با توجه به نیمکت‌نشینی‌اش را نادرست عنوان کرد.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از سایت footballleagueworld، کریم انصاری‌فرد تاکنون فقط 6 بازی در ترکیب تیم ناتینگهام فارست آن هم به عنوان بازیکن تعویضی انجام داده است. کسی هم که او را به این تیم انتقال داده است یعنی آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی مدتی قبل از این سمت کنار رفت.

این رسانه انگلیسی سپس این پرسش را با کارشناسان خود مطرح می‌کند که آیا انتقال کریم انصاری‌فرد نادرست نبود؟

یاکوب پوتر در این رابطه گفت: ناتینگهام فارست گزینه‌های زیادی در خط حمله دارد و نیازی به جذب مهاجم دیگری نمی‌بیند.کریم انصاری‌فرد بهتر از دیگر مهاجمان کنونی این تیم نیست و ندیدن او در زمین جای تعجب ندارد.

گری هوچینسون نیز اظهار داشت: انتقال کریم انصاری‌فرد را به معنی‌تر از سودانی، مهاجم الجزایری پیشین ناتینگهام فارست می‌دانم. آنها نیازی به مهاجم خارجی نداشتند و باید یک مهاجم با پایه انگلیسی جذب می‌کردند.

کریس گالاگر، دیگر کارشناس انگلیسی نیز درباره شرایط این روزهای کریم انصاری‌فرد می‌گوید: فکر نمی‌کنم انتقال کریم انصاری‌فرد بی‌معنی بوده باشد. ناتینگهام فارست به یک مهاجم سومی نیاز داشت و انصاری‌فرد کارنامه خوبی داشت. او می‌خواهد فرصتی برای نمایش خود داشته باشد. خیلی چیزها در ناتینگهام فارست تغییر کرده و او برای یافتن شانس بازی تحت هدایت مارتیل اونیل تلاش خواهد کرد.

                               

ورزشی     فوتبال     ایران     فوتبال جهان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :