موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/145723 :کد

فوتبال جهان

فوتبال جهان| الکس فرگوس به نیمکت منچستریونایتد برمی‌گردد

  شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ — ۱۶:۲۴
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| الکس فرگوس به نیمکت منچستریونایتد برمی‌گردد

فوتبال جهان - سرمربی اسطوره‌ای پیشین شیاطین سرخ بار دیگر هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از ESPN، سرالکس فرگوسن برای اولین بار از زمان بازنشسته شدنش در منچستریونایتد، به نیمکت این تیم برمی‌گردد تا آن را در یک بازی خیریه به مناسب بیستمین سالگرد قهرمانی سه گانه شیاطین سرخ در لیگ برتر انگلیس، جام حذفی این کشور و لیگ قهرمانان اروپا هدایت کند.

فرگوسن که سال 2013 پس از کسب آخرین قهرمانی من‌یونایتد در لیگ برتر انگلیس تا به امروز ، بازنشسته شد، تیمی را هدایت خواهد کرد که احتمالاً از اسطوره‌‌های این باشگاه تشکیل شده است و به مصاف تیمی متشکل از ستارگان سابق بایرن مونیخ خواهد رفت؛ همان تیمی که فرگی و شاگردانش در سال 1999 بازی یک بر صفر باخته مقابل آن را 2 بر یک بردند و قهرمان اروپا شدند. قرار است عواید حاصل از این بازی به بنیاد خیریه منچستریونایتد اختصاص پیدا کند.

این بازی قرار است روز 26 ماه می (5 خرداد) - دقیقاً همان شبی که منچستریونایتد 20 سال پیش با گل‌های تدی شرینگهام و اولگنار سولسشایر پیروز شد - پیروز شد برگزار شود.

فرگوسن در این باره گفت: من واقعاً منتظر این بازی هستم، اتفاقی که یک روز خاص را در اولدترافورد خواهد ساخت. تجدید دیدار با برخی چهره‌های آشنا فرصت فوق‌العاده‌ای است تا از فعالیت‌های بنیاد منچستر یونایتد حمایت کنیم.فرگوسن 77 ساله پس از عمل جراحی که اخیراً انجام داد برای مدتی قادر به حضور در ورزشگاه‌ نبود اما او برای تماشای بازی هفته گذشته شیاطین سرخ مقابل پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا به اولدترافورد رفت.

                               

ورزش     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :