موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/145958 :کد

فوتبال جهان

مورینیو: رئال من ۵ بر صفر به بارسلونا باخت اما قهرمان جام حذفی شد

  دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۳:۱۴
تعداد بازدید : ۱۲۱   
 تحلیل ایران -مورینیو: رئال من ۵ بر صفر به بارسلونا باخت اما قهرمان جام حذفی شد

فوتبال جهان - ژوزه مورینیو می‌گوید برای او مهمتر از باخت تحقیر‌آمیزش مقابل بارسلونا در اولین فصل مربیگری‌اش در رئال مادرید، عنوانی است که در آن فصل کسب کرد.

 به  گزارش تحلیل ایران   و به نقل از نشریه مارکا، ژوزه مورینیو نسبت به دوران مربیگری‌اش در رئال مادرید به خصوص اولین فصل آن که تیمش در خانه بارسلونا 5 بر صفر تن به شکست داد، رویکرد جالبی دارد. او می‌گوید اگرچه متحمل شکستی تحقیر‌‌آمیز شد اما برایش مهم قهرمانی در کوپا دل‌ری‌ بود.

مورینیو در گفت‌و‌گو با شبکه DAZN‌ اسپانیا گفت: من برده‌ام، مساوی کرده‌ام و باخته‌ام. من فقط بخش یا مقطعی از دوران مربیگری‌ام را به یاد نمی‌سپارم، بلکه همه آن را در خاطرم حفظ می‌کنم. ما شاید آن بازی را 5 بر صفر به بارسلونا باختیم اما چند ماه بعد این ما یعنی رئال مادرید بودیم که قهرمان جام حذفی شدیم. زمانی که شما می‌بازید و به باختن عادت ندارد، به خصوص با چنین اختلافی که مشابه آن را هرگز تجربه نکرده‌اید، باید از خودتان سؤالاتی بپرسید تا مطمئن شوید که نظیر آن اتفاق دوباره تکرار نمی‌شود.

مورینیو در ادامه به سؤالی دیگر درباره ادن ازار، هافبک بلژیکی چلسی و آینده مبهم او در این تیم پاسخ داد، بازیکنی که بیش از یک بار گفته است دوست دارد به رئال مادرید برود.آقای خاص افزود: هدف ادن این است که یا تا پایان دوران بازیگری‌اش در چلسی بماند یا به باشگاهی بزرگ مانند رئال مادرید برود. من نمی‌توانم به شما بگویم که او چه تصمیمی خواهد گرفت چون مدت‌هاست که با او حرف نزده‌ام اما بگذارید درباره استعداد و توانایی‌اش صحبت کنم. آیا او استعداد لازم برای بازی در رئال مادرید را دارد؟ بله دارد. آیا او شخصیت پذیرش مسئولیت سنگین پوشیدن پیراهن رئال مادرید و بازی مقابل هواداران در برنابئو را دارد؟ بله او شخصیت این کار را دارد.

                               

ورزش     فوتبال جهان     مورینیو            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :