موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/146013 :کد

سیاست ایران

تشریح جزئیات جلسه فردای مجمع تشخیص درباره پالرمو

  جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۶:۱۹
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -تشریح جزئیات جلسه فردای مجمع تشخیص درباره پالرمو

آیت‌الله مجتهد شبستری، جزئیات جلسه فردای مجمع تشخیص مصلحت نظام که به بررسی پالرمو اختصاص دارد را تشریح کرد.

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با تحلیل ایران  با اشاره به جلسه فردای مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی پالرمو، گفت: قرار است در جلسه فردا، 9 نفر دیگر که به عنوان موافق و مخالف ثبت‌نام کرده بودند، نظرات خود را مطرح کنند و در نهایت مجمع تشخیص به یک تصمیم قطعی برسد.

وی گفت: در جلسه گذشته، تعدادی از مخالفان و موافقان پالرمو نظرات خود را بیان کردند اما چون تعداد کسانی که می‌خواستند درباره پالرمو صحبت کنند، بررسی بیشتر این مسئله به جلسه بعدی که فردا برگزار خواهد شد، موکول شد اما به با توجه به تعداد مخالفان و موافقان بعید است در جلسه فردا همه کسانی که برای اظهارنظر ثبت‌نام کرده‌اند، بتوانند نظرات خود را بیان کنند.

وی با بیان اینکه، رأی گیری درباره پالرمو پیش از سخنرانی موافقان و مخالفان ممکن نیست، گفت: رأی گیری درباره پالرمو باید بعد از اتمام سخنان موافقین و مخالفین باشد و به نظر نمی‌رسد که در جلسه فردا، بتوانیم برای پالرمو رأی گیری کنیم؛ به نظرم رأی گیری درباره پالرمو به جلسه بعدی مجمع تشخیص کشیده خواهد شد.

آیت‌الله شبستری با بیان اینکه مجمع تشخیص تسلیم فشارهای سیاسی و رسانه‌های نمی‌شود، تصریح کرد: برآورد کلی بنده این است که اکثریت اعضای مجمع به پالرمو رأی منفی خواهند داد. بنده در چند جلسه اخیر که پالرمو در مجمع تشخیص بررسی شده در جلسات حضور داشته‌ام به نظرم تعداد مخالفان پالرمو نسبت به گذشته بیشتر شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :