موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146031 :کد

فوتبال جهان

سرگئی سماک: باید سردار آزمون را جذب می‌کردیم

  شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ — ۰۹:۴۲
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -سرگئی سماک: باید سردار آزمون را جذب می‌کردیم

سرگئی سماک، سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ اظهارات جدیدی را درباره سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی بیان کرد.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس، سرگئی سماک اعلام کرد که سردار آزمون باید در نقل‌وانتقال‌های زمستانی از سوی زنیت سن‌پترزبورگ جذب می‌شد زیرا نمی‌توانستند منتظر بازگشت سریع الکساندر کوکورین، مهاجم ملی‌پوشی که به دلیل ضرب‌وشتم یک مقام دولتی روسیه از مهر ماه گذشته در زندان به سر می‌برد باشند.

سرمربی تیم زنیت سن‌پترزبورگ گفت: روی بازگشت الکساندر کوکورین حساب کرده بودیم اما در کوتاه‌مدت این اتفاق رخ نداد. امیدوار بودیم در فصل زمستان به زنیت بازگردد اما متاسفانه نمی‌توانستیم روی اطلاعات اولیه‌ای که دریافت کردیم حساب کنیم. شرایط سختی بود و برای من نیز هیچ چیز روشن نشد. در نبود کوکورین باید توان خط حمله زنیت را تقویت می‌کردیم. نیاز به رقیبی برای آرتم جیوبا داشتیم. بازی‌های هستند که او در صورت وجود مشکل نیاز به استراحت دارد. بنابراین وجود یک مهاجم باکیفیت می‌توانست به زنیت کمک کند و مشکلی هم به وجود نمی‌آمد.

وی اظهار داشت: رقابت میان مهاجمان افزایش یافته است. زابولوتنی را در اختیار داریم و سردار آزمون نیز اضافه شده است. گفته بودیم اگر مهاجم قدرتمندی پیدا کنیم حتما او را جذب خواهیم کرد.

سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی ماه گذشته میلادی با قراردادی 12 میلیون یورویی برای مدت 3.5 سال از روبین‌کازان راهی زنیت سن‌پترزبورگ شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :