موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بسته حمایتی

a/146055 :کد

توزیع بسته حمایتی

پرداخت ۲ مرحله بعدی "بسته‌های حمایتی" چه زمانی است

  ﺳﻪشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -پرداخت ۲ مرحله بعدی "بسته‌های حمایتی" چه زمانی است

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته‌های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.

احد رستمی درباره زمان پرداخت مراحل دوم و سوم توزیع بسته حمایتی به خانواده‌ها طبق اعلام و وعده دولت اظهار کرد: در این زمینه هنوز برنامه‌ای از سوی دولت به وزارت رفاه اعلام نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتبارات برای توزیع بسته‌های حمایتی در مراحل دوم و سوم در نظر گرفته نشده، به همین دلیل، توزیع مراحل بعدی از بسته‌های حمایتی تا پایان سال جاری بعید است.

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد:  اقشار ضعیف جامعه اعم از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور ، بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی و تامین اجتماعی و همچنین بیمه‌شدگانی که دریافتی آنها کمتر از 3 میلیون داشته‌اند، از گروه‌های بودند که در مرحله اول بسته حمایتی خود را دریافت کردند.

رستمی یادآور شد: تعدادی از خانواده‌ها نیز به عدم دریافت بسته حمایتی خود معترض بودند که به اعتراض آنها رسیدگی شد و یک میلیون نفر از جمع 2 میلیون و 500 هزار نفر طی روزهای آتی رقم ریالی بسته حمایتی خود را دریافت خواهند کرد.

                               

بسته حمایتی     توزیع                
پیامهای بازدید کنندگان
  ناشناس
  یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
این روزها درآمدهای سرشار و کلان هرچه بیشتر به دولت تزریق میشود ساز و بوغ نداری و وعده های تو خالی بیشتر به گوش میرسد....


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :