موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/14623 :کد

0

دوران دفاع مقدس ظرفیت های بزرگی برای ایران اسلامی بوجود آورد

  دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ — ۰۲:۰۱
تعداد بازدید : ۴۰۲   
 تحلیل ایران -دوران دفاع مقدس ظرفیت های بزرگی برای ایران اسلامی بوجود آورد

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس ظرفیت های بزرگی برای ایران اسلامی بوجود آورد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس ظرفیت های بزرگی برای ایران اسلامی بوجود آورد.

به گزارش تحلیل ایران، سردار «خسرو عروج» یکشنبه شب در مسجد غدیر دزفول به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت باید فرهنگ دفاع مقدس را برای نسل جوان تبیین کنند تا جوانان با ظرفیت ها و دستاوردهای بزرگ این حماسه ماندگار بیشتر آشنا شوند.
وی افزود:در مسیری که نظام اسلامی در حرکت است باید واقعیت ها و مفاهیم دوران دفاع مقدس را به درستی در قالب مصادیق برای اقشار مختلف مردم تبیین کرد.
این فرمانده دوران دفاع مقدس اظهار داشت:حماسه دوران دفاع مقدس باید با حفظ امانتداری به درستی بیان و منتقل شود.
وی هفته دفاع مقدس را فرصتی برای تبیین دستاوردها و نیز ایثار و فداکاری رزمندگان دانست و افزود: بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس نباید محدود به هفته دفاع مقدس باشد بلکه باید در تمام ایام سال مصادیق بارز دوران دفاع مقدس بیان شود.
سردار عروج در ادامه به تشریح نقشه دشمن بعثی برای تصرف استان خوزستان در روزهای اول جنگ پرداخت و گفت: طبق اسناد موجود و اعتراف دشمن آنچه که باعث شد تا دشمن نتواند به اهداف خود برسد حاکم بودن شعوری فوق تصور انسانی بر رزمندگان و کشور ایران بود و آن چیزی جز نعمت ولایت و رهبری نبود.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در پاسخ سووالی مبنی بر آینده تحولات منطقه گفت:جنگ مذهبی با هزاران ریشه سیاسی نهفته در آن در منطقه شعله ور شده و این نبرد فعلا ادامه دارد.
این آیین در شب شهادت امام محمد باقر (ع) و به مناسبت اربعین شهید عبدالامیر رمی از سوی کانون فرهنگی قلم ، پایگاه بسیج مسجد غدیر و حوزه مقاومت بسیج بلال حبشی برگزار شد.

منبع:ایرنا 

 

                               

سپاه     ایثار     دستاورد     بسیج        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :