موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/146247 :کد

سخنگوی وزارت کشور

افزایش ۶۷ درصدی انتصاب جوانان در سمت های مدیریتی

  یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۴:۱۷
تعداد بازدید : ۱۱۷   
 تحلیل ایران -افزایش ۶۷ درصدی انتصاب جوانان در سمت های مدیریتی

سخنگوی وزارت کشور از افزایش تعداد انتصاب بانوان و جوانان در سمت های مدیریتی در ستاد وزارت کشور خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه در عرصه‌های مدیریتی وزارت کشور را از برنامه‌های ویژه وزیر کشور عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای تأکیدات ریاست محترم جمهور، وزیر کشور و مصوبه شورای عالی اداری، سیاست ها و تدابیر عملیاتی لازم جهت استفاده بهینه و مطلوب از خدمات جوانان و بانوان در سمت های مدیریتی به منظور ارتقای نسبت مدیران زن تا پایان برنامه ششم توسعه به میزان ۳۰ درصد و کاهش سابقه خدمت مدیران به میزان ۸ سال از سوى این وزارتخانه اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: بررسى گزارش های ١٠ ماهه سال جاری نشان مى دهد میزان و تعداد انتصاب بانوان به سمت های سرپرستی و مدیریتی ستاد وزارت کشور از ۴۵ نفر در سال ۹۲ به ۵۷ نفر در سال ۹۷ یعنی به میزان ۲۷ درصد افزایش یافته است.

سخنگوى وزارت کشور ادامه داد: همچنین تعداد انتصاب جوانان  ٤٥-٣٠ سال از ۶۱ نفر در سال ۹۲ به ۱۰۲ نفر در سال ۹۷ یعنی به میزان ۶۷ درصد افزایش یافته است.

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استانها یادآور شد: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری جامعه هدف جوانان، گروه سنی ۳۰ تا ۴۵ سال تعیین و ابلاغ شده است که در انتصاب جوانان در ستاد وزارت کشور بر اساس این رویکرد و مصوبه شورای عالی اداری عمل کرده ایم.

سامانى با تاکید بر لزوم تحقق کامل این سیاست در تمامى استانها و شهرستانهاى کشور گفت: استانداران باید در انتصابات خود و همچنین انتصابات مدیران استانى سایر دستگاه ها این سیاست دولت در عرصه مدیریتى را اجرایى کنند.

وی یادآور شد: استفاده از جوانان در عرصه های مدیریتی همواره برکات ارزشمندی برای کشور دارد و تحقق این امر در اقصی نقاط کشور یکی از شاخص های ارزیابی ما از عملکرد استانداران است.

                               

وزارت کشور     انتخابات     جوانان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :