موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/146333 :کد

امریکا

تشکیل نهادی در خزانه‌داری آمریکا برای پیشبرد جنگ اقتصادی با ایران

  چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۲:۱۹
تعداد بازدید : ۷۲   
 تحلیل ایران -تشکیل نهادی در خزانه‌داری آمریکا برای پیشبرد جنگ اقتصادی با ایران

معاون امور تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه‌داری آمریکا از تشکیل واحدی موسوم به «واحد ادغامی مسائل مالی ایران» برای پیشبرد جنگ اقتصادی با ایران خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، «سیگال مندلکر»، معاون امور تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه‌داری آمریکا از تشکیل واحدی موسوم به «واحد ادغامی مسائل مالی ایران» برای پیشبرد جنگ اقتصادی با ایران خبر داد.

مندلکر که در نشستی در مجلس نمایندگان آمریکا حضور داشت گفت: «ما به منظور بهبود فعالیت‌های دفتر تروریسم و اطلاعات مالی و انجام هماهنگی‌های درون‌سازمانی علیه ایران اقدام به تشکیل یک واحد ادغامی علیه ایران کرده‌ایم. واحد ادغامی مسائل مالی ایران یک گروه درون‌سازمانی است که دانش ما درباره فعالیت‌های مخرب ایران را شکل خواهد داد و به بررسی روش‌های جدید برای اقدام علیه ایران و عاملان غیرقانونی تحت حمایت ایران خواهد پرداخت.»

معاونت امور تروریسم و اطلاعات مالی خزانه‌داری آمریکا اصلی‌ترین نهادی است که مأموریت پیشبرد جنگ اقتصادی با کشورهای ناهمسو با سیاست‌های آمریکا را بر عهده دارد. 

مندلکر در بخش دیگری از سخنانش، با تکرار ادعاهای اثبات‌نشده از ایران به عنوان «اصلی‌ترین حامی تروریسم» نام برد و تصریح کرد واشنگتن به دنبال اعمال فشار حداکثری بر این کشور است.

                               

بین الملل     اروپا     امریکا            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :