موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146402 :کد

فوتبال جهان

ماروتا: امیدوارم شکاف بین اینتر و ایکاردی هر چه زودتر پُر شود

  ﺳﻪشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ — ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -ماروتا: امیدوارم شکاف بین اینتر و ایکاردی هر چه زودتر پُر شود

فوتبال جهان - جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه اینتر ابراز امیدواری کرد ایکاردی به زودی به ترکیب نراتزوری باز خواهد گشود.

به گزارش تحلیل ایران ،‌ مائورو ایکاردی پس از به بن‌بست خوردن مذاکراتش با باشگاه اینتر برای تمدید قراردادش در تاریخ 13 فوریه (24 بهمن) بازوبند کاپیتانی این تیم از او گرفته شد و از آن تاریخ تا کنون به دلیل آنچه که مصدومیت زانو عنوان شده، دیگر برای نراتزوری به میدان نرفته است. مدیر اجرایی باشگاه اینتر که اخیراً جلسه خوبی با این مهاجم آرژانتینی و وندا نارا، همسر و  مدیر برنامه‌هایش داشته است، اطمینان دارد که ایکاردی به زودی به ترکیب نراتزوری باز خواهد گشت.

جوزپه ماروتا در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: امیدوارم شرایط موجود خود به خود درست شود. ما یک خانواده هستیم و پدر و مادر باید برای فرزندان‌شان تصمیم‌گیری کنند، اما اسم این تنبیه نیست. این تصمیماتی که گرفته می‌شود می‌تواند به رشد و بهتر شدن کودکان کمک کند. این تصمیمات ما هم باید اینطور تفسیر شود. ‌وی افزود: امیدوارم بتوانیم این شکاف به وجود آمده را هر چه زودتر برطرف کنیم چون ایکاردی پسر خوبی است و کارهای زیادی برای اینتر انجام داده و هنوز هم می‌تواند کارهای بیشتری برای ما انجام دهد. در حال حاضر هم مائورو در تلاش برای برطرف کردن مصدومیت زانویش است. امیدوارم مصدومیت ایکاردی هر چه زودتر بهبود یابد و پس از ریکاوری به ترکیب تیم بازگردد.

                               

ورزش     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :