موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146457 :کد

فوتبال ایران

جلالی: امیدوارم کمک کنند تا طراوات نساجی حفظ شود

  پنجشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۸ — ۲۰:۳۱
تعداد بازدید : ۱۱۱   
 تحلیل ایران -جلالی: امیدوارم کمک کنند تا طراوات نساجی حفظ شود

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر طراوت تیم را حفظ کنیم می‌توانیم در ادامه راه امتیازات بیشتری کسب کنیم.

به گزارش تحلیل ایران ، مجید جلالی در نشست خبری پس از دیدار تساوی بدون گل خارج از خانه تیمش مقابل سایپا گفت: در نیمه دوم بهتر بودیم، اما در طول بازی هم موقعیت‌های خوبی داشتیم. شاید سختی کار من این است که باید طراوت تیم را حفظ کنم و کسانی که مسئول هستند باید در این راه به من کمک کنند.

وی افزود: اگر طراوت تیم را حفظ کنیم می‌توانیم در ادامه راه امتیازات بیشتری کسب کنیم، چون من به این تیم باور دارم. برخی مسائل هم از حیطه و عهده من خارج است. فقط امیدوارم به ما کمک کنند تا تیم با طراوت شود و با نتایجی که کسب می‌کنیم، هواداران را خوشحال کنیم.

جلالی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد هنوز به ترکیب اصلی خود دست پیدا نکرده و بازیکنانش را به صورت کامل نمی‌شناسد، گفت: من بازیکنانم را خیلی خیلی پیش از این شناختم، اما باید به ظرفیت‌ها و دارایی‌مان نگاه کنیم. برخی مواقع شما نیاز به ارتقای ذهن بازیکن دارید و این خیلی مشکل‌تر از شناسایی مهارت‌های بازیکن است. به همین دلیل می‌گویم من را نباید تنها بگذارند، چون ما بازی قبلی بهتر بازی کردیم. امروز هم نیمه دوم خوب بودیم، اما چرا نباید در نیمه اول خوب باشیم؟ من معتقدم که این تیم می‌تواند بهتر از این شود.

سرمربی نساجی درباره اینکه آیا برای قرارداد فصل آینده با مسئولان باشگاه صحبت کرده یا نه، گفت: نه، متأسفانه اینجا اصلاً کسی نیست که بخواهیم راجع‌ به این مسائل با او صحبت کنیم. فقط خودمان هستیم با سرپرستی که کنارمان است کار را پیش می‌بریم. کادرفنی، پزشکی و تدارکات است و کسی نیست که درباره آینده صحبت کنیم. این ناراحت کننده است. البته این را بگویم که از مالکان باشگاه هزینه‌های جاری تیم را می‌گیریم، اما این کامل نیست. تیمی در این سطح به مراقبت‌های بیشتری نیاز دارد.

جلالی در خصوص اینکه وضعیت همه تیم‌هایی مثل نساجی اینگونه است و چرا فکری به حال این تیم‌ها نمی‌شود، تصریح کرد: اینها چیزی نیست که اینجا در مورد آن صحبت کنید. وقتی شما در یک تیم لیگ برتری بنا را روی دو ستون بنا کنید، تعادل نیست. تیم ما مجموعاً دو ستون دارد و به نظر من به صورت کلی سبک تیمداری باید در استان‌ها تغییر کند. این مورد را هم به استاندار مازندران گفته‌ام، اما این بحثی نیست که اکنون در مورد آن صحبت کنیم.

وی در مورد اینکه شما با مدیران نساجی مذاکره کردید، وعده‌هایی به شما داده شد و چرا به این وعده‌ها عمل نمی‌شود، گفت: من صحبت‌هایم را با آقای صنیعی‌فر کرده‌ام. او حتی به من گفت تیم را می‌خواهد بفروشد، اما گفت اگر شما بیایید تا پایان فصل مثل کوه پشت تیم هستم. در جلسه‌ای با آقایان صنیعی‌فر و حدادیان؛ حتی من پس از دو سه روز تمرین با تیم در تمرینات شرکت نکردم، اما آمدند و جلسه گذاشتند و گفتند مثل کوه پشت شما هستیم. تا الان هم فقط این دو نفر کمک کرده و هزینه‌ها را می‌دهند. قراردادها را هم به خوبی پرداخت کرده‌اند و شاید برخی بازیکنان ما 20، 30 درصد دریافتی داشته‌اند و هزینه‌های جاری هم پرداخت می‌شود، اما آینده تیم نگران کننده است. من نگران آینده هستم و سال آینده با این هزینه‌ها چه کسی می‌خواهد از تیم حمایت کند؟ من بیشتر نگران آینده هستم و اینکه چه اتفاقی قرار است رخ دهد.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :