موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نفت و انرژی

a/146479 :کد

اقتصاد

آخرین آمار از مصرف بنزین در کشور / بازگشت مصرف به بالای ۱۰۰ میلیون

  دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۲:۲۵
تعداد بازدید : ۱۰۶   
 تحلیل ایران -آخرین آمار از مصرف بنزین در کشور / بازگشت مصرف به بالای ۱۰۰ میلیون

مصرف بنزین کشور که در روزهای پیش از این به دلیل شرایط نامساعد جوی و بارش‌های سیل‌آسا در سراسر کشور کاهش یافته بود، با مساعد شدن شرایط جوی در روز دهم فروردین‌ماه افزایش یافته است.

به گزارش تحلیل ایران ، طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، مصرف بنزین کشور در روز شنبه (دهم فروردین‌ماه 98)، 106 میلیون و 300 هزار لیتر بوده است که این مقدار در مقایسه با روزهای گذشته افزایش یافته است.

براساس اعلام این شرکت، مصرف بنزین کشور در روز دهم فروردین‌ماه در مقایسه با مدت مشابه پارسال (دهم فروردین‌ماه 97) با رقم 90 میلیون و 724 هزار لیتر، 17.1 درصد افزایش یافته است.

طبق اعلام وزارت نفت، مصرف بنزین کشور که در روزهای پیش از این به دلیل شرایط نامساعد جوی و بارش‌های سیل‌آسا در سراسر کشور کاهش یافته بود، با مساعد شدن شرایط جوی در روز دهم فروردین‌ماه افزایش یافته است.

مناطق سی‌وهفت‌گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برای سوخت‌رسانی به مسافران نوروزی و توزیع سوخت در مناطق سیل‌زده به مردم و خودروهای امدادی در حالت آماده باش هستند.

این شرکت همچنین به منظور پشتیبانی و مدیریت سیل به وجود آمده در مناطق شمالی کشور، سوخت کافی در این مناطق و دیگر استان‌های کشور ذخیره‌سازی و در مناطق سیل‌زده به مردم و خودروهای امداد و نجات سوخت رایگان توزیع کرده است.

                               

اقتصادی     نفت     انرژی     بنزین        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :