موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146513 :کد

فوتبال جهان

فوتبال جهان| زیدان: در تابستان تغییراتی خواهیم داشت

  ﺳﻪشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۷:۵۲
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| زیدان: در تابستان تغییراتی خواهیم داشت

فوتبال جهان - زین‌الدین زیدان، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از ایجاد تغییرات در ترکیب تیمش در تابستان پیش رو خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، زین‌الدین زیدان که شاگردانش آماده رویارویی با والنسیا در هفته سی‌ام لالیگای اسپانیای می‌شوند، در خصوص هو شدن‌ها و سوت‌های انتقادی هواداران رئال مادرید علیه ستاره ولزی این تیم گفت: برای من هم سوت‌های انتقادی زده‌ شده است. باید به طور شخصی دیدگاه هواداران را هم پذیرفت. بازیکنانی هم که ما در ترکیب‌مان داریم این شخصیت را دارند که با این موضوع کنار بیایند. رئال فصل دشواری داشته است، اما وقتی همه چیز در مسیر درست خود قرار بگیرد، هواداران از همه‌ی ما حمایت خواهند کرد.  

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در پاسخ به این پرسش که «آیا نام بیل در لیست فروش تابستانی رئال مادرید قرار داده است؟»، اظهار داشت: صحبت در این مورد بی‌احترامی است. تأکید می‌کنم که تغییراتی خواهیم داشت، اما اکنون زمان مناسبی برای صحبت در این خصوص نیست. در پایان فصل فرصت برای صحبت در این مورد خواهیم داشت.

وی همچنین درباره وضعیت مدافع فرانسوی رئال مادرید که گفته می‌شود تمایل به جدایی از این تیم در تابستان پیش‌ رو دارد، یادآور شد: واران چیزی به من در مورد تمایلش به ترک رئال مادرید نگفته است و می‌خواهم که او در اینجا بماند. مهم هم چیزی است که رافائل به من می‌گوید. او در حال حاضر در بهترین باشگاه جهان است و به عناوین قهرمانی زیادی با این تیم رسیده است.

زیزو در ادامه در مورد مدافع برزیلی‌اش هم تأکید کرد: کارهایی که مارسلو برای رئال مادرید کرده، فوق‌العاده بوده است. می‌خواهم از این به بعد تا پایان فصل، او در بازی‌های بیشتری به میدان برود.

زیدان که از زمان بازگشتش به رئال مادرید بیشتر از کیلور ناواس در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها استفاده کرده است، با اشاره به احتمال قرار دادن تیبو کورتوا در لیست خروجی گفت: این اطمینان را به شما می‌دهم که فصل آینده بحثی در مورد پست دروازه‌بانی نباشد. آیا فصل بعد از یک دروازه‌بان خاص استفاده خواهم کرد؟ این بسته به دروازه‌بان‌هایی دارد که در ترکیب تیم من خواهند بود. در حال حاضر هم سه دروازه‌بان خوب در اختیار دارم.

وی تصریح کرد: با باشگاه در خصوص برنامه‌ای که دارم، صحبت کرده‌ام و گفته‌ام که باید چه کار کنیم. ما در حال انجام کارهایی هستیم و در پایان فصل همه چیز علنی می‌شود.

سرمربی مادریدی‌ها همچنین در پاسخ به انتقاداتی که به استفاده از پسر 20 ساله‌اش درون دروازه کهکشانی‌ها در جریان برتری 3 بر 2 رئال مادرید مقابل اوئسکا وجود دارد، خاطرنشان کرد: انتقادات چیزی را عوض نمی‌کند و همه می‌دانند که لوکا زیدان بر اساس شایستگی‌های خودش اینجاست، نه چیز دیگری. او 16 سال است که در باشگاه رئال مادرید حضور دارد، درست به مانند دنی کارواخال. لوکا هم یکی از آن بازیکنان است. بعضی‌ها موضوع را شخصی کرده‌اند که برایم مهم نیست.

                               

ورزش     فوتبال جهان     زیدان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :