موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146550 :کد

فوتبال ایران

سردار آزمون: کمک مالی به سیل‌زدگان وظیفه من است

  جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -سردار آزمون: کمک مالی به سیل‌زدگان وظیفه من است

سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ اعلام کرد ترسی از تحقیقات پلیس روسیه در پرونده انتقالش از روبین‌کازان به روستوف ندارد.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه، سردار آزمون درباره تحقیق پلیس روسیه روی پرونده انتقالش در سال 2016 میلادی از روبین‌کازان به روستوف و حضور در یک بازی دوستانه تیم جدیدش بدون اجازه روبین‌کازان گفت: این مسئله مرا آزار نداده است. می‌دانم که مرتکب هیچ کار غیر قانونی نشده‌ام. کسی می‌تواند توضیح دهد که چرا چنین بحث‌هایی مطرح شده است؟ می‌خواستند مرا بترسانند؟ این‌گونه پیش نرفت. از هیچ‌کس به جز خداوند ترسی ندارم.

مهاجم تیم زنیت سن‌پترزبورگ درباره حضورش در جمع‌ سیل‌زدگان گلستانی و کمک به آنها گفت: متاسفانه شش نفر کشته شده بودند. من باید در آنجا حضور می‌یافتم زیرا شهرم بود. باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ نیز با تصمیم من به صورت حرفه‌ای رفتار و آن را درک کرد. مردم در رنج و سختی بودند و نیاز به کمک داشتند. از مدیران باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ می‌خواهم که به نحوی یاد و خاطره قربانیان سیل ایران را گرامی بداریم.

آزمون درباره میزان پول اهدایی به سیل‌زدگان ایران به خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه گفت: نمی‌خواهم درباره پول صحبت کنم. اگر هم پولی دادم وظیفه‌ام بوده است. البته گاهی اوقات این حمایت‌ها فقط ارتباطی با پول ندارد. حمایت‌هایی که می‌توانند برای مردم ضروری‌تر از پول باشند. اگر نگاهی به آنها بیندازید متوجه خواهید شد.

                               

ورزش     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :