موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146612 :کد

فوتبال ایران

می‌خواهیم تیمی بسازیم که سال‌ها باعث افتخار و خوشحالی هواداران شود

  یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۶:۰۲
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -می‌خواهیم تیمی بسازیم که سال‌ها باعث افتخار و خوشحالی هواداران شود

وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال افرادی جنتلمن هستند.

به گزارش تحلیل ایران، وینفرد شفر در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه استقلال در مورد برگزاری جلسه با اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: ابتدا عذرخواهی می‌کنم به خاطر اینکه در راه جلسه فنی بعدی هستم و فرصت ندارم در رابطه با تمام مسائل به صورت جزئی صحبت کنم، اما زمانی که به تهران برگشتیم در رابطه با سایر مسائل، شرایط فعلی و برنامه‌های فصل آینده صحبت خواهم کرد. در عین حال باید از اعضای فوق‌العاده هیئت مدیره‌مان تشکر کنم، پنج جنتلمن، آقایان امیرحسین فتحی، اسماعیل خلیل‌زاده، احمد سعادتمند، کامران منزوی و میرشاد ماجدی که هر کدام در زمینه‌های مختلفی باتجربه و بادانش هستند.

وی افزود: اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال از لحاظ شخصیتی، توانایی و کارآمدی بسیار قوی هستند و می‌توانند در مسئولیت‌های مهم اثرگذار باشند. من از مدت‌ها قبل خواهان برگزاری این جلسه بودم و از اینکه توانستم با اعضا دیدار کنم، بسیار خوشحالم. متأسفانه این دیدار الان اتفاق افتاد، در روزهایی که ما بابت دو بازی اخیر ناراحت و غمگین هستیم. بنابراین من خیلی از اینکه اعضای هیئت مدیره درباره مسائل مختلف سؤالاتی از من پرسیدند، غافلگیر نشدم. می‌توانم بگویم این آقایان واقعاً استقلال را دوست دارند و برای‌شان این باشگاه اهمیت زیادی دارد. اطلاعات بسیاری در خصوص مسائل اخیر استقلال با آنها در میان گذاشتم، به خصوص درباره مشکلات زیادی که تا اینجا داشته‌ایم. در جلسه هیئت مدیره این موضوع خیلی زود مشخص شد که همه‌ی ما از اعضای هیئت مدیره، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه گرفته تا من اهداف یکسانی را دنبال می‌کنیم. همه‌ی ما به فکر آینده استقلال هستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما در رابطه با مسائلی صحبت کردیم که نیاز به زمان و کار بسیار دارد و به خصوص افراد توانمندی که آماده کمک به استقلال باشند. ما امسال با مسائل زیادی درگیر بودیم، اما همان‌طور که بارها گفته‌ام مدیرعامل باشگاه، در شرایط سختی به باشگاه آمد. زمانی که ایشان به باشگاه آمد آماده‌سازی پیش از فصل استقلال با مشکلات زیادی از قبل همراه شده بود. ما دوباره تیم را به شرایط خوب رساندیم، اما مجدداً با مسائل دیگری روبه‌رو شدیم. آماده‌سازی نیم‌فصل هم با مشکلات دیگری همراه شد. ما دوباره تیم را به شرایط اوج رساندیم و در جدول بالا آمدیم، به رتبه دوم رسیدیم، اما در دربی اتفاقی افتاد که قلب همه‌ی ما شکست.‌ این مسائل هرگز نباید تکرار شود.

شفر ادامه داد: تداوم و پایداری، نکاتی است که باید روی آنها تمرکز کنیم. ما باید فصل را با بهترین شرایط ممکن به پایان برسانیم و هم خود را برای فصل بعد آماده کنیم. باید قرارداد بازیکنانی که برای فصل بعد نیاز داریم را تمدید کنیم. باید یک اردوی آماده‌سازی خوب داشته باشیم تا بتوانیم در بهترین شرایط ممکن خود را برای فصل آینده آماده کنیم. در خصوص ساختارهایی برای پیشرفت باشگاه باید صحبت کنیم. مثلاً درباره توسعه آکادمی، یک تیم استعدادیابی حرفه‌ای و ... .

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: باید از مدیرعامل باشگاه بابت تشکیل جلسه با اعضای هیئت مدیره تشکر کنم. باید از اعضا هم تشکر کنم و از دیدن آنها خوشحالم. من جلسه هیئت مدیره را با احساس بسیار خوبی ترک کردم. می‌دانم این آقایان می‌توانند به استقلال کمک کنند. می‌خواهم از سه معاون باشگاه یعنی آقایان دکتر نوروزی، مباشری و دکتر خطیر که در ادامه جلسه به جمع ما اضافه شدند بابت تمام کارها، زحمات و تلاش‌های بسیارشان تشکر کنم. برای اینکه بتوانیم در استقلال به موفقیت برسیم‌، باید همگی در کنار هم شجاع باشیم، سخت کار کنیم و منافع تیمی برای ما در درجه اول باشد.

وی با اشاره به هواداران استقلال تصریح کرد: اگر هواداران واقعی استقلال برخی مواقع گلایه و دلخوری دارند، کاملاً حق با آنهاست و ما باید در قبال انتظارات آنها صبور و فروتن باشیم و همواره به آنها احترام بگذاریم. ما همواره صدای هواداران‌مان را می‌شنویم. من این را با تواضع تمام به عنوان بزرگ‌ترین فرد به لحاظ سنی از گروهی که دور هم جمع شده‌ایم به هواداران عرض می‌کنم، به ما اعتماد کنید. ما شرایط و مشکلات را می‌دانیم و می‌دانیم چه کاری برای رسیدن به موفقیت و اهدافی که همه در سر داریم، باید انجام شود. نیاز به کار سخت و برنامه طولانی مدت داریم. بدون شک اگر همه‌ی ما باهم باشیم به اهداف‌مان می‌رسیم. نام استقلال یک نام اسطوره‌ای است که از همه ما بسیار بسیار بزرگ‌تر است.

شفر ادامه داد: می‌دانم وقتی نتیجه خوبی نمی‌گیریم، هواداران‌مان بسیار بسیار ناراحت و غمگین می‌شوند. این حق طبیعی آنهاست و ما باید همواره برای شادی هواداران تلاش کنیم. من هوادارانی را دیده‌ام که بعد از دربی گفتند بدترین احساس ممکن را دارند. این برای من احساسی را به وجود آورد که قابل توصیف نیست. استقلال پس از پنج شش سال، فصل گذشته به جام و قهرمانی رسید، اما این برای هواداران استقلال و لیاقتی که آنها دارند، به هیچ وجه کافی نیست. همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم هواداران استقلال در چه شرایطی هستند. به شما اطمینان می‌دهم همه اعضای خانواده استقلال می‌خواهند این ناراحتی و دلخوری را از بین ببرند و مرهمی برای آن پیدا کنند، البته نه برای یک دوره کوتاه، بلکه برای همیشه. تمام اعضای باشگاه می‌خواهند در کنار هم استقلالی بسازند که برای سال‌های بسیار باعث خوشحالی و افتخار هواداران شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :