موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/146679 :کد

فوتبال ایران

سرمربی الوصل: فشار روانی عامل شکست ما مقابل ذوب‌آهن بود

  چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -سرمربی الوصل: فشار روانی عامل شکست ما مقابل ذوب‌آهن بود

سرمربی رومانیایی تیم الوصل امارات درباره شکست تیمش برابر ذوب آهن گفت: فشار روانی روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد و باعث شکست ما می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران , لارنس رگکامف درباره شکست الوصل امارات برابر ذوب آهن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: می‌خواهم کمی صبور باشید و تیم متفاوت ما را در فصل آینده ببینید. فشار زیادی روی تیم ما وجود دارد در حالی که بهتر از حریفان‌مان بازی می‌کنیم اما موفق به نتیجه گیری نمی‌شویم. فشار روانی روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد و باعث شکست ما می‌شود.

وی اضافه کرد: نمی خواهم در خصوص بازیکنانم صحبت کنم اما باید کمی صبور باشیم و در پایان فصل تغییراتی ایجاد کنیم. به کار خودم اعتقاد دارم و می‌دانم تیم ما یکی از قدرت‌های فصل آینده خواهد بود. فصل جاری را بد شروع کردیم و مصدومیت‌های زیادی داشتیم اما در فصل بعد شرایط تغییر می‌کند. نمی‌توانم بازیکنانم را سرزنش کنم چرا که آنها اسلحه من در زمین هستند و به وجودشان نیاز دارم.

سرمربی الوصل با اشاره به شکست تیمش در این مسابقه گفت: می‌توانستیم بازی را برای خودمان آسان کنیم اما از گل خودمان محافظت نکردیم و در مقابل گل‌های آسانی خوردیم. امکان تعویض‌های مناسب را به دلیل مصدومیت بعضی از بازیکنانم نداشتم خصوصاً با توجه به اینکه بازیکن هجومی روی نیمکت نداشتیم.

                               

ورزش     تیم فوتبال ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :