موضوعات ‌مرتبط: سیاسی استان ها

a/146691 :کد

سیستان و بلوچستان

سپاه پاسداران بازوی قوی برای انقلاب اسلامی به شمار می رود

  چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۴:۳۲
تعداد بازدید : ۲۹۷۱   
 تحلیل ایران -سپاه پاسداران بازوی قوی برای انقلاب اسلامی به شمار می رود

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز گفت: سپاه همواره حامی مظلومان بوده و بازویی قوی برای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

مولوی عنایت الله رسولی زاده اظهار داشت: طبق قوانین بین الملل هیچ کشور و ارگانی حق اینکه نیروی امنیتی یک کشور را به عنوان نیروی تروریستی اعلام کند ندارد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز خاطرنشان کرد: آمریکا در ارتباط با اقدام اخیر خود در خصوص قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی نشان داد که به قوانین بین المللی پایبند نیست و هیچ ارزش و احترامی برای قوانین بین المللی قائل نمی شود.

وی با بیان اینکه آمریکا نمی‌تواند در مورد کشورهای دیگر تصمیم بگیرد، تصریح کرد: با توجه به اینکه همه کشورها این اقدام آمریکا را محکوم کرده‌اند قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی هیچگاه عملی نخواهد شد.

وی عنوان کرد: آمریکا در ارتباط با اقدام خود در خصوص قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی خودش را زیر سئوال برده است و قطعاً ارزش خود را در بین ملت‌های مختلف از دست خواهد داد چون برای همگان ثابت می شود که آمریکا به قوانین بین‌الملل پایبند نیست.

مولوی رسولی زاده گفت: با توجه به این که آمریکا همواره در کشورهای مختلف مانند عراق و افغانستان وارد شده و دست به اقدامات تروریستی زده نشان داده که خودشان تروریست هستند.

وی بیان کرد: تمامی اقدامات آمریکا علیه ایران جنبه تبلیغاتی دارد چرا که آمریکا در برابر نیروهای سپاه و مردم ایران عاجز است و هیچگاه نمی تواند کاری علیه کشور ما انجام دهد. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :