موضوعات ‌مرتبط: ورزشی حوزه فوتبال ایران

a/146761 :کد

ورزش

برانکو: هنوز نمی‌توانیم از قهرمانی خود مطمئن باشیم

  یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ — ۱۳:۱۰
تعداد بازدید : ۱۳۹   
 تحلیل ایران -برانکو: هنوز نمی‌توانیم از قهرمانی خود مطمئن باشیم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز دور هستیم از اینکه از قهرمانی‌مان مطمئن باشیم، چون پنج بازی مانده و ۱۵ امتیاز است.

به گزارش تحلیل ایران ، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پرسپولیس در مورد پیروزی تیمش مقابل سایپا گفت: خیلی خوشحالم بابت این برد. نتایج برای ما یک مقدار خوب شد و به دردمان خورد. در بازی حساسی که داشتیم، خوب بازی کردیم و سه امتیاز را گرفتیم، اما هنوز دور هستیم از اینکه از قهرمانی‌مان مطمئن باشیم، چون پنج بازی مانده و 15 امتیاز است که هر بازی برای ما سخت و نامعلوم است، به این دلیل که همه دوست دارند قهرمان کشور را پایین بکشند. دیدید که ذوب‌آهن مقابل پیکان بدون پنج شش بازیکن خود بازی کرد.

هواداران ما را به سمت پیروزی روانه کردند
وی افزود: از دربی به بعد گفتم باید همه‌ی بازی‌ها را ببریم. بچه‌های ما هم عالی بودند و در بازی با سایپا نیز خوب بودند، اما به جای اینکه گل‌های بیشتری بزنیم و با خیال راحت پیروز شویم، این کار را انجام ندادیم، اما در نهایت پیروزی ما مسجل شد. البته باید از هواداران هم تشکر کنم که به خوبی ما را حمایت کردند و به طور کلی آنها ما را به سمت پیروزی روانه کردند که یک بار دیگر باید از آنها تشکر کنم.

از وقتی به پرسپولیس آمدم ذوب‌آهن را در اصفهان نبرده‌ایم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار سخت تیمش با ذوب‌آهن در اصفهان اظهار داشت: از وقتی من آمدم، ذوب‌آهن را در اصفهان شکست نداده‌ایم. آنها خیلی خوب کار می‌کنند و نتایج‌شان در نیم‌فصل دوم کیفیت‌شان را نشان می‌دهد. هم نتایجی که در لیگ گرفته‌اند و هم نتایجی که در لیگ قهرمانان کسب کردند و بازی سختی با آنها خواهیم داشت.

تا آخر فصل کار ما خیلی سخت است
برانکو در واکنش به این مسئله که فاصله تیمش در جدول با رقبا فاصله خوبی است، اما برنامه بازی‌ها سخت است و علیه پرسپولیس، گفت: تا آخر فصل کار ما خیلی سخت خواهد بود. همین هفته بازی خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن داریم و بعد از آن بازی‌های خانگی با ماشین‌سازی و همین‌طور سپاهان، حالا بازی با تراکتورسازی به جای خود.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران     برانکو            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :