موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/147001 :کد

پاکستان هند

همایش «همکاری ترکیه-پاکستان-ایران» در آنکارا برگزار می‌شود

  چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۱۶۰   
 تحلیل ایران -همایش «همکاری ترکیه-پاکستان-ایران» در آنکارا برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی «همکاری‌های ترکیه، پاکستان و ایران» و با حضور اساتید و کارشناسانی در روز جمعه هفته جاری سالجاری در شهر آنکارا برگزار خواهد شد.

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از آناتولی، همایش بین‌المللی «همکاری‌های ترکیه، پاکستان و ایران» با حضور دانشگاهیان، پژوهشگران، کارشناسان و دانشجویانی از کشورهای ترکیه، پاکستان و ایران در روز جمعه 6 اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس هتل «میرا پالاس» در شهر آنکارا برگزار خواهد شد.

این سمپوزیوم با همکاری مرکز مطالعات ایرانی آنکارا «ایرام»٬ دانشگاه یلدریم بایزید آنکارا٬ انستیتوی تحقیقات استراتژیک اسلام آباد (ISSI) و موسسه مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه ایران (IPIS) با هدف بررسی و ارزیابی فرصت‌های همکاری‌های دوجانبه و سه جانبه بین سه کشور فوق برگزار خواهد شد.

مسئولین برگزاری این نشست با در نظر گرفتن اینکه ترکیه، ایران و پاکستان، از پتانسیل بالایی در زمینه ایجاد محور قوی در منطقه در برابر مشکلات مربوط به امنیت و توسعه برخوردار هستند٬ قصد دارد با ارائه مقالاتی از سوی کارشناسان در خصوص همکاری‌های سه جانبه بین این کشورها و فرصت‌های موجود به بحث و تبادل نظر بپردازد.

در این سمپوزیوم موضوعاتی از قبیل مسائل اقتصادی٬ امنیتی در سطح جهانی و منطقه‌ای، آخرین تحولات سیاسی و همچنین ارتقای سرمایه گذاری و روابط تجاری مورد بحث قرار خواهد گرفت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :