موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/147080 :کد

سامانه الکترونیک

سامانه پرداخت الکترونیک تاکسی‌ها ۱۲ امشب به روزرسانی می شود

  دوشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -سامانه پرداخت الکترونیک تاکسی‌ها ۱۲ امشب به روزرسانی می شود

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های پایتخت از بامداد فردا به روزرسانی می‌شود.

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران، در ارتباط با افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ در پایتخت، اظهار داشت: این افزایش نرخ به طور میانگین بر اساس مصوبه شورای شهر 20 درصد است که  اجرا شدن این مسئله منوط به اصلاح تابلو روی پایانه‌ها و الصاق برچسب‌های قیمت بر روی خودروی رانندگان است. 

وی افزود: اصلاح تابلو روی پایانه‌ها از امروز آغاز شده و در زمینه الصاق برچسب نیز اطلاع‌رسانی به سازمان تاکسیرانی مناطق انجام گرفته است. 

قنادان با اعلام اینکه سامانه پرداخت الکترونیک در تاکسی‌های پایتخت از 12 امشب به روزرسانی می‌شود، گفت: تفاوت برچسب نرخ کرایه تاکسی با سال گذشته این است که صدور برچسب امسال به نام تاکسیران است و از این طریق پرونده تاکسیران به صورت کامل مشخص و در جهت یکپارچه‌سازی سیستم الکترونیک پرداخت نیز استفاده می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با بیان اینکه به دلیل مشکل همراه نداشتن پول خرد در میان مسافران و جلوگیری از مشاجره میان راننده تاکسی و مسافر امسال تلاش شده است که نرخ کرایه‌ها رُند در نظر گرفته شود، گفت: زمانی که تاکسی‌های برچسب‌های جدید نرخ را الصاق کنند می‌توانند مبلغ کرایه را بر اساس نرخ سال جدید از مسافران دریافت کنند.

وی گفت:  شهروندان بهتر است پرداخت کرایه‌های خود را از طریق سامانه پرداخت الکترونیک انجام دهند و هنگام این مسئله تنها هزینه کرایه از آنها کسر می‌شود و هیچ مبلغ اضافه‌ای از موجودی کارت مسافر کم نخواهد شد.

قنادان خاطرنشان کرد: تنها رانندگانی مجاز به افزایش نرخ کرایه‌های خود هستند که نسبت به الصاق برچسب  جدید اقدام کرده باشند.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :