موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/147104 :کد

وزیر اطلاعات:

انتظار از برخی افراد درون نظام پرهیز از دروغ پردازی است

  ﺳﻪشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -انتظار از برخی افراد درون نظام پرهیز از دروغ پردازی است

وزیر اطلاعات با انتقاد از فضاسازی ها و دامن زدن به فضای روانی در شبکه های مجازی، گفت: انتظار ما از برخی افراد درون نظام، عدم انعکاس و پرهیز از نشر توهین و دروغ پردازی است.

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام سید محمود علوی روز سه شنبه در شورای اداری استان زنجان با بیان اینکه خواست و اراده دولت، پویایی و پیشرفت کشور در سایه پایبندی به احکام و ارزش های اسلامی است، افزود: پیش نیاز این امر، اقتصاد پویا، وحدت، همدلی و ارتقای انس و الفت در جامعه است.
وی خاطرنشان کرد: جامعه مولد نیازمند برخورداری از ارزش های الهی و اخلاق کریمانه است.
وزیر اطلاعات به حوادث طبیعی و سیل های اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: صبر در مصائب، پیامدهای ناگوار فجایع را کاهش می دهد از این رو باید با تاسی از روایات و آیات، مردم را به خویشتنداری دعوت کنیم.
وی به برخی شایعه پراکنی ها و دروغ پردازی ها و لگدکوب کردن ارزش ها در فضای مجازی اشاره کرد و اظهار داشت: در این شرایط رعایت اخلاقیات و پای بندی به ارزش ها و حرکت در مسیر تحکیم وحدت در جامعه مورد انتظار است.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: در شرایطی که دشمن در صدد اختلاف افکنی است و برخی افراد هم به آن دامن می زنند، لازم است ضمن بازگو کردن انتقادات، از تلاش های خدمت گزاران مردم در دولت نیز سخن گفته شود.
وی خاطرنشان کرد: بخش از فشارها ناشی از تحریم و دشمنی بدخواهان نظام است و این در حالی است که برخی افراد در پی برقراری ارتباط میان مشکلات موجود با عملکرد دولت هستند.
حجت الاسلام علوی به عملکرد موفق دولت تدبیر و امید در سال های نخست فعالیت خود اشاره کرد و افزود: تقویت حمایت های مردمی از مسئولان خدمتگزار در این برهه از زمان امری ضروری است.
به گزارش ایرنا، وزیر اطلاعات در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات مدیران و سربازان گمنام امام زمان (عج) در زنجان، مدیرکل جدید اطلاعات این استان را معرفی و منصوب کرد.

                               

محمود علوی     وزیر اطلاعات                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :