موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/147181 :کد

بسیج مستضعفین

هدیه سازمان بسیج مستضعفین به دست دانش‌آموز غیور ایرانی رسید

  یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۱۱۶   
 تحلیل ایران -هدیه سازمان بسیج مستضعفین به دست دانش‌آموز غیور ایرانی رسید

هدیه سازمان بسیج مستضعفین به دست امیرحسین عرب دانش‌آموز سیرجانی که در مسابقات جهانی کاراته از رقابت با نوجوان صهیونیست امتناع کرده بود، توسط رئیس بسیج دانش‌آموزی به او اهدا شد.

به گزارش تحلیل ایران، سه‌شنبه هفته گذشته خبر امتناع دانش‌آموز ایرانی از رقابت با حریفی به نمایندگی از رژیم اشغالگر قدس در خبرگزاری فارس منتشر شد. 

این نوجوان غیور ایرانی به خبرنگار فارس گفته بود برای شرکت در این مسابقات از سوی جایی حمایت نشده و با هزینه‌های شخصی در این مسابقات شرکت کرده است.

عصر همان روز سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با تحسین اقدام نوجوان سیرجانی که در مسابقات جهانی کاراته از رقابت با نوجوان صهیونیست انصراف داده و به رتبه دوم مسابقات بسنده کرده است، اظهار داشت: «به پاس این اقدام ارزنده، تمام هزینه هایی که این دانش‌آموز برای شرکت در این مسابقات انجام داده است توسط بسیج به وی هدیه خواهد شد». 

غیب پرور افزود: «کشور ایران به وجود نوجوانان و جوانان آگاه و با بصیرتی چون امیرحسین، به خود می‌بالد و مفتخر است که آینده‌سازان شایسته‌ای را برای ساختن فردای ایران تربیت کرده است».

وعده رئیس سازمان بسیج مستضعفین چند روز بعد محقق شد و سرهنگ علی صابرماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور با حضور در دبیرستان پسرانه ابن سینا سیرجان از او امیرحسین عرب» تجلیل کرد و هدیه سردار غیب‌پرور را به دستش رساند.

امیر حسین عرب دانش‌آموز 16 ساله و اهل سیرجان از توابع استان کرمان که از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان نیز هست در مسابقات بین‌المللی کیوکوشین کاراته IFK کاپ اروپا ۲۰۱۸ بلغارستان از رویارویی با حریف رژیم صهیونیستی انصراف و به مقام دوم مسابقات بسنده کرد.

امیرحسین عرب در بخشی از مصاحبه اش با فارس گفته بود: پس از انصرافم از مسابقه، نوجوان صهیونیست نزدیکم آمد و گفت «این مدال طلا حق توست» من هم گفتم «اگر به حق و حقوق پایبند هستید، حق و حقوقی که 70 سال است از مردم فلسطین ضایع می‌کنید را به آنها پس بدهید».

امیرحسین عرب، چندی پیش از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، چقیه رهبر معظم انقلاب را دریافت کرد؛ او در این خصوص گفته است: «هنوز به آرزویم نرسیدم ، خیلی دلم می‌خواهد حالا که چفیه رهبر معظم انقلاب را هدیه گرفتم از نزدیک رهبر عزیزتر از جانم را هم ببینم».


                               

بسیج     مستضعفین                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :