موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/147262 :کد

اروپا

کرملین: تصمیم ایران درباره برجام، ناشی از اقدامات نسنجیده آمریکاست

  چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -کرملین: تصمیم ایران درباره برجام، ناشی از اقدامات نسنجیده آمریکاست

سخنگوی کرملین امروز اعلام کرد، روسیه به دیپلماسی مبتنی بر تماس‌ با همه طرفین شرکت کننده در برجام، ازجمله با شرکای اروپایی، ادامه می‌دهد تا از روند تحقق این توافقنامه بسیار مهم و حیاتی حمایت کند.

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از خبرگزاری «تاس»، "دمیتری پسکوف" سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که تصمیم ایران درباره توقف اجرای برخی مفاد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) ناشی از اقدامات غیرسنجیده و نادرست آمریکاست.

پسکوف امروز در جمع خبرنگاران گفت: «"ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه بارها نسبت به عواقب اقدامات نسنجیده آمریکا در برخورد با ایران و تصمیمات نادرست اتخاذ شده از سوی واشنگتن هشدار داده و اکنون ما شاهد هستیم که نتیجه این اقدامات شروع به ظاهر شدن کرده است.»

به گفته سخنگوی کرملین، دیپلماسی روسیه مبتنی بر ادامه تماس‌های خود با همه شرکت کنندگان در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، از جمله طرف‌های اروپایی است تا این توافقنامه بسیار مهم و حیاتی حفظ شود. وی گفت: «بدون تردید ما به دیپلماسی خود در راستای بررسی برجام، از جمله با شرکای اروپایی ادامه می دهیم تا از ادامه تحقق این سند بسیار مهم و حیاتی حمایت کنیم.»

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :