موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/147374 :کد

فوتبال جهان

رانیری: رُم باید به توانایی‌اش برای کسب سهیمه ایمان داشته باشد

  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ — ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۱۴۴   
 تحلیل ایران -رانیری: رُم باید به توانایی‌اش برای کسب سهیمه ایمان داشته باشد

فوتبال جهان - سرمربی جالوروسی پس از کسب پیروزی خانگی مقابل رم به شاگردانش برای ادامه تلاش جهت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امید داد.

به گزارش تحلیل ایران ، کلودیو رانیری در پایان برد 2 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) رم مقابل یوونتوس، قهرمان زودهنگام رقابت‌ها، شاگردانش را برای ادامه دادن به تلاش خود در دو هفته پایانی سری A ترغیب کرد. رم با این برد ارزشمند 62 امتیاز شد تا همچنان با تیم‌هایی مانند اینتر، آتالانتا و میلان در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان بماند.

رانیری گفت: من راضی‌ام. آنتونیو میرانته با واکنش‌های درون دروازه ما را در بازی نگه داشت به خصوص در نیمه اول. باید باور داشته باشیم که هر چیزی ممکن است. خوب می‌دانیم که کسب سهمیه لیگ قهرمانان فقط به خودمان بستگی ندارد اما با این حال تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.

رانیری در این هفته گفت که آخر فصل به دوران موقت مربیگری‌اش در رم پایان می‌دهد اما آیا امکان دارد که با کسب سهمیه او تصمیم خود را تغییر دهد؟ او در پاسخ به این سؤال هم گفت: من فعلاً فقط روی انجام کارم تمرکز دارم. من یک رمی هستم. با همه چیز این باشگاه آشنایی داریم. اینجا خانه من است. به تمام دنیا سفر کرده‌ام اما رم را خانه خودم می‌دانم. همیشه سعی می‌کنیم که یک نوع احترام متقابل میان من و تیم به وجود آید. ما می‌توانیم با هم شوخی کنیم و بخندیم اما در زمین بازی باید با تمام توان‌مان تلاش کنیم.

رانیری در پایان با این سؤال که او در پایان فصل آیا می‌خواهد نقشی مانند یک مدیر را برعهده بگیرد یا حتی به عنوان سرمربی مشترک در کنار کسی مانند دانیله دروسی (کاپیتان فعلی رم)، اذعان کرد: زمانی که رم با من تماس گرفت تا هدایت این تیم را (پس از اخراج اوزه بیو دی‌فرانچسکو) برعهده بگیرم، به من پیشنهاد سمتی را داد که بعد از پایان فصل در آن مشغول به کار شوم اما من آن را رد کردم. من هنوز هم یک مربی هستم و می‌خواهم به مربیگری ادامه دهم. با کمال میل حاضرم توهین‌ها و ضربات را به جان بخرم چون می‌خواهم به مربیگری ادامه دهم. من فکر می‌کنم که باشگاه می‌داند که چه کارهایی باید انجام دهد و الان منتظر آن است که ببینید در پایان فصل ما چه جایگاهی کسب می‌کنیم که این تصمیمش هم درست است و بعد از آن باید اقدامات لازم صورت بگیرد.

                               

ورزشی     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :