موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/147568 :کد

ورزش

پاشازاده: صفحه مربیگری مجیدی سفید است

  چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۵۱۰   
 تحلیل ایران -پاشازاده: صفحه مربیگری مجیدی سفید است

مهدی پاشازاده، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که با چند بازی نمی‌توان عملکرد فرهاد مجیدی را مورد قضاوت قرار داد.

مهدی پاشازاده ، درباره موضوع انتخاب سرمربی فصل بعد استقلال و اینکه گزینه خارجی بهتر است یا ایرانی گفت: این موضوعی نیست که من بخواهم خیلی ساده در موردش صحبت کنم، چون از وضعیت مالی باشگاه، قرارداد بازیکنان، بدهی‌ها و خیلی چیزهای دیگر مطلع نیستم. باشگاه مسئول دارد و ظاهراً کمیته فنی هم انتخاب کرده‌اند و در نهایت آنها تصمیم گیرنده هستند. سرمربی استقلال می‌تواند داخلی باشد یا خارجی، اما باید دید مسئولان باشگاه چه تصمیمی می‌گیرند. به‌هرحال آنها درباره انتخاب سرمربی و اتفاقات آینده باید پاسخگو باشند.

وی درباره انتظار چند ساله هواداران استقلال برای رسیدن به قهرمانی تأکید کرد: هواداران از این شرایط خسته هستند و متأسفانه شرایط استقلال در سال‌های اخیر همین‌طور بوده است. مسئله مهم این است که باید در این شرایط یک تصمیم منطقی و اصولی اتخاذ شود تا استقلال بتواند دوباره قهرمانی در ایران را تجربه کند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا می‌توان با توجه به چند بازی اخیر استقلال، قضاوت خاصی درباره فرهاد مجیدی داشت، عنوان کرد: در این چند بازی اتفاق خاصی رخ نداد و کارنامه مربیگری مجیدی هنوز سفید است. 

پاشازاده در رابطه با احتمال انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی تصریح کرد: من شنیده‌ام که هزینه زیادی برای آوردن این مربی انجام شده است، در ضمن اعتقاد من این است که ویلموتس چندان هم موفق نبوده. من معتقدم اعتبار تیم ملی بالاتر از ویلموتس است، ولی به‌هرحال باید این را هم در نظر گرفت که کار فدراسیون نیز سخت است، چون هر مربی با این وضعیت دلار و برخی مسائل دیگر حاضر نمی‌شود سرمربیگری تیم ملی را قبول کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :