موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/147652 :کد

ورزش

مانو فریرا دستیار ویلموتس در تیم ملی ایران شد

  ﺳﻪشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -مانو فریرا دستیار ویلموتس در تیم ملی ایران شد

یکی از دستیاران ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران اسپانیایی و دیگری فرانسوی خواهد بود.

به گزارش تحلیل ایران، مارک ویلموتس که طبق اعلام سفارت ایران در بلژیک، هفته گذشته قراردادش را با فدراسیون فوتبال ایران در شهر بروکسل امضا کرد تا هدایت تیم ملی کشورمان را تا پایان مسابقات جام جهانی 2022 قطر برعهده بگیرد، امروز (سه‌شنبه) وارد تهران شد تا کارش را به طور رسمی آغاز کند.

در حالی که سایت فدراسیون فوتبال در خبری کوتاه تنها به ورود این مربی به ایران اشاره کرده و جزییاتی حتی درباره ورود دستیاران ویلموتس هم منتشر نکرده، نشریه هلندی زبان «HLN» بلژیک خبر داد مانو فریرا اسپانیایی پیشنهاد مارک ویلموتس برای دستیاری وی در تیم ملی فوتبال ایران را شب گذشته (دوشنبه) پذیرفته است. فریرا 60 ساله از سال 2008 در تیم خنت بلژیک ابتدا به عنوان دستیار سرمربی کارش را آغاز کرد و در ادامه هدایت تیم جوانان خنت را به‌عهده گرفت.

طبق این گزارش ویلموتس اجازه دارد دو دستیار خارجی با خود به تهران بیاورد، از این‌رو به غیر از فریرا، لوران اسپینوسی  فرانسوی و 56 ساله هم به‌عنوان مربی دروازه‌بان‌ها این مربی بلژیکی را در تیم ملی همراهی خواهد کرد. آخرین تجربه مربیگری وی در تیم ذخیره‌های المپیک مارسی به‌عنوان مربی دروازه‌بان‌ها از سال 2016 تاکنون بوده است.

پیش از این روزنامه هلندی‌زبان «هِت نیوبلاد» بلژیک خبر داده بود، ویلموتس در نظر دارد مانو فریرا اسپانیایی و تیری فریانس بلژیکی را با خود در کادر فنی تیم ملی ایران داشته باشد و هرمان دلاندشیر بلژیکی نیز ممکن است به‌عنوان آنالیزور ویدئویی، سرمربی پیشین تیم ملی بلژیک را در مأموریت جدیدش همراهی کند.

                               

ورزشی     تیم فوتبال ایران     تیم ملی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :