موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/147683 :کد

فوتبال جهان

فوتبال جهان| امری: امیدوارم که آرسنال باز هم به کار ما اعتماد کند

  پنجشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۱:۳۹
تعداد بازدید : ۳۳   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| امری: امیدوارم که آرسنال باز هم به کار ما اعتماد کند

فوتبال جهان - سرمربی تیم فوتبال آرسنال پس از ناکامی شاگردانش در فینال لیگ اروپا از باشگاه و هواداران آن خواست که همچنان به کار او اعتماد داشته باشند.

به گزارش تحلیل ایران ، اونای امری در چهارمین تجربه‌اش از حضور در فینال در لیگ اروپا نتوانست چهارمین قهرمانی‌اش را کسب کند چرا که آرسنال تحت هدایت این مرد اسپانیایی در باکو 4 بر یک به چلسی باخت و به نایب قهرمانی رضایت داد تا دست از سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم کوتاه شود. به این ترتیب آرسنال فصل آینده هم دوباره باید در لیگ اروپا شرکت کند. با این حال اونای امری از مدیران باشگاه و هواداران آرسنال خواست که به کار او اعتماد کند.

امری پس از بازی به خبرنگاران گفت: در نیمه اول ما هنوز فرصت‌هایی داشتیم و می‌توانستیم گل بزنیم. به حریف موقعیت‌های زیادی ندادیم و حتی یک بار پتر چک دروازه‌بان چلسی را هم وادار به نشان دادن واکنشی خوب کردیم. ما می‌‌خواستیم برنامه بازی‌‌مان را حفظ کنیم تا از موقعیت‌هایی که به وجود می‌آید استفاده کنیم اما این چلسی بود که گل اول را زد. زدن گل اول در این بازی بسیار مهم بود چون بعد از آن ما می‌بایست با آرامش بازی می‌کردیم اما ما مرتکب اشتباهاتی شدیم. چلسی بازیکنان بسیار خوبی دارد که می‌تواند از چنین اشتباهاتی استفاده کند و عملاً گل بزنند. بعد از گل دوم آنها کار حتی سخت‌تر هم شد.

این چهارمین فینال متوالی بود که آرسنال می‌باخت. توپچی‌ها از 25 سال پیش که فینال جام در جام اروپا را مقابل پارما بردند، دیگر موفق به کسب پیروزی در یک فینال اروپا نشده بودند.

امری افزود: ما می‌دانستیم که کار سختی داریم. من می‌خواهم به همه هواداران بگویم که همه ما بخشی از این فرآیند هستیم. واقعیت این است که ما امسال نتوانستیم به هدف‌مان دست پیدا کنیم اما من فکر می‌کنم که ما نزدیک‌تر هستیم. اول در لیگ برتر و دوم در لیگ اروپا. سال آینده برداشتن یک قدم دیگر در این مسیر با بازیکنان جوانی که داریم، یک چالش بزرگ است. ما امروز مأیوس شدیم اما در کل من فکر می‌کنم که ما یک قدم بلند در مسیر پیشرفت برداشتیم.

سرمربی آرسنال اعتراف کرد که ناکامی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ممکن است روی عملکرد تیمش در بازار نقل و انتقالات تأثیر منفی بگذارد.

او تأکید کرد: ما باید اوضاع را ارزیابی و باشگاه صحبت کنیم. باید با بازیکنان حرف بزنیم و در مسیر‌مان یک قدم دیگر برداریم. ایده ما این است که با بازیکنان جوانی که سال گذشته آمدند، به پیشرفت‌مان ادامه دهیم. شاید برخی از بازیکنان نیاز داشته باشند که باز این تیم روند و مسیر جدیدی را در پیش بگیرند اما الان فکر نمی‌کنم که زمان مناسبی برای صحبت در باره این موضوع باشد.

                               

ورزشی     فوتبال جهان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :