موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نفت و انرژی

a/147792 :کد

مدیر عامل اسبق پتروشیمی

محصولات پتروشیمی ایران قابل شناسایی نیست

  شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -محصولات پتروشیمی ایران قابل شناسایی نیست

مدیرعامل اسبق شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه محصولات پتروشیمی ایران قابل شناسایی نیست گفت: اما شرکت هایی که خریدار این محصولات هستند از طریق جاسوسان قابل شناسایی هستند.

عباس شعری‌مقدم، با اشاره به اینکه محصولات پتروشیمی ایران به راحتی قابل شناسایی نیست‌، گفت:‌اگر آمریکا متوجه شود شرکت‌هایی که محصولات پتروشیمی ایران را خریداری کرده‌اند آنها مورد تحسین قرار می‌گیرند.

مدیرعامل اسبق شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در نظام‌های مختلف اقتصادی و کشورها جاسوس‌هایی دارند، گفت: این جاسوس‌ها وظیفه‌شان اطلاع‌رسانی به آمریکایی‌هاست تا مشخص شود چه شرکت‌هایی محصولات پتروشیمی ایران را خریداری می‌کنند که در ایران نیز ظاهرا این قضیه مستثنی نیست.

شعری‌مقدم تاکید کرد: آمریکایی‌ها از کجا می‌دانستند هلدینگ خلیج فارس بزرگترین هلدینگ صادر کننده پتروشیمی در ایران است که این موضوع نیز احتمالا از این طریق به گوششان رسیده و این شرکت‌ را رصد کرده‌اند.

وی با بیان اینکه قطعا مسئولان صنعت پتروشیمی راهکارهایی در این زمینه اندیشیده‌اند، گفت:‌ اینکه منتظر باشیم صنعت پتروشیمی ایران مانند صنعت نفت تحریم شود یک اشتباه استراتژیک آمریکایی‌هاست زیرا صنعت پتروشیمی ایران به راحتی قابل تحریم نیست هر چند جاسوسان کار خودشان را انجام خواهند داد.

                               

پتروشیمی     ایران                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :