موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/147827 :کد

ورزش

فوتبال جهان| بارسلونا برنامه‌ای برای جذب بوفون ندارد

  یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۴:۰۱
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| بارسلونا برنامه‌ای برای جذب بوفون ندارد

فوتبال جهان - یک منبع نزدیک به باشگاه بارسلونا به خبری که اخیراً درباره تمایل آبی‌و‌اناری‌ها برای جذب سنگربان پیشین یوونتوس منتشر شده است واکنش نشان داد.

به گزارش تحلیل ایران ، باشگاه بارسلونا هیچ برنامه‌‌ای برای جذب جان لوئیجی بوفون در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال ندارد.

پس از قطعی شدن جدایی بوفون از پاری‌سن‌ژرمن، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه او قصد دارد یک فصل دیگر هم بازی کند و احتمال دارد که او به عنوان سنگربان ذخیره به باشگاه بارسلونا برود.

اکنون اما نشریه موندودپورتیوو با رد این خبر، به نقل از یکی از مسئولان باشگاه بارسلونا نوشته است که این باشگاه هیچ تصمیمی برای جذب بوفون 41 ساله ندارد.

خبر تمایل بارسلونا به جذب بوفون را اولین بار دو خبرنگار ایتالیایی که یکی از آنها برای شبکه اسکای ایتالیا فعالیت می‌کند، منتشر کردند اما یک منبع در باشگاه بارسلونا این خبر را کاملاً بی‌اساس دانسته و تأکید کرده که هیچ تماسی میان طرفین صورت نگرفته است.

آخرین اخبار درباره آینده بوفون حاکی از آن است که او در شرف بازگشت به تیم فوتبال پارما قرار دارد، جایی که در فاصله سال‌های 1995 تا 2001 بازی می‌کرد.

با توجه به ابراز تمایل یاسپر سیلسن، دروازه‌بان ذخیره هلندی بارسلونا برای جدایی از این تیم، ارنستو والورده، سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها به دنبال یک دروازه‌بان ذخیره جدید است.

                               

ورزشی     فوتبال     بارسلونا            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :