موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148026 :کد

ورزش

فوتبال جهان| ندود برای جذب پوگبا و دلیخت شخصاً دست به کار شد

  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -فوتبال جهان| ندود برای جذب پوگبا و دلیخت شخصاً دست به کار شد

فوتبال جهان - نایب رئیس باشگاه یوونتوس شخصاً با مدیر برنامه‌های دو بازیکن مد نظر بانوی پیر در بازار نقل و انتقالات وارد مذاکره شد.

به گزارش تحلیل ایران ، پاول ندود نایب رئیس باشگاه یوونتوس با مینو رایولا مدیر برنامه‌های پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد و ماتیس دلیخت، مدافع میانی هلندی آژاکس ملاقات می‌کند.

به گزارش نشریات ایتالیایی گاتزتادلواسپورت و توتواسپورت، ندود عازم مونت‌کارلو محل اقامت رایولا است تا با او درباره دو بازیکنی که بانوی پیر در نظر دارد آنها را در تابستان بخرد، مذاکره کند.

گفته می‌شود که مذاکرات ندود و رایولا در دو جلسه صورت خواهد گرفت که جلسه اول در خصوص بازگشت پوگبا به تورین خواهد بود. در حالی که رئال مادرید تلاش و انگیزه فراوانی برای جذب پوگبا دارد، یوونتوس هم می‌خواهد هافبک فرانسوی سابق خود را به تورین برگرداند اما مشکل اصلی رقم بالایی است که منچستریونایتد برای فروش او می‌خواهد. گویا شیاطین سرخ برای فروش پوگبا 150 میلیون یورو می‌خواهند.

یوونتوس اما برای کاهش این رقم می‌تواند از پیشنهاد معاوضه بازیکن استفاده کند و در نظر دارد که بازیکنانی مانند پائولو دیبالا، داگلاس کاستا و ژائو کانسلو را به شیاطین سرخ پیشنهاد کند.در همین حال، ندود قصد دارد که دلیخت را در آستانه عقد قراردادی 70 میلیون یورویی با پاری‌سن‌ژرمن منصرف کند و او را به تورین ببرد. ندود در دومین جلسه ملاقاتش با رایولا قصد دارد امکان وجود ارائه یک پیشنهاد بهتر به مدافع میانی آژاکس نسبت به پیشنهادی که PSG‌ داده را بررسی کند.

                               

ورزشی     فوتبال جهان     فوتبال جهان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :