موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/148099 :کد

نشست مقامات عالی امنیتی ۶ کشور حوزه شرق در روسیه با حضور شمخانی

  ﺳﻪشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -نشست مقامات عالی امنیتی ۶ کشور حوزه شرق در روسیه با حضور شمخانی

مقامات عالی امنیتی ایران، روسیه، چین، هند، پاکستان و افغانستان بعدازظهر امروز(سه‌شنبه) در شهر اوفای روسیه گردهم می‌آیند.

به گزارش تحلیل ایران،نشست مشترک مقامات عالی امنیتی ایران، روسیه، چین، هند، پاکستان و افغانستان  بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) 28 خرداد ماه در شهر اوفا در روسیه برگزار می‌شود.

 

 

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران که به دعوت رسمی «نیکلای پاتروشف» همتای روس خود برای شرکت در دهمین اجلاس امنیتی روسیه به این کشور سفر کرده است در ادامه برنامه‌های خود با حضور در نشست شش جانبه، رویکردهای جمهوری اسلامی ایران در خصوص ضرورت‌های همکاری مشترک برای مقابله با تهدیدات موجود و سازوکارهای پیشنهادی در جهت ایجاد ثبات و امنیت را تبیین خواهد کرد.

دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز (سه شنبه) ۲۸ خرداد ماه برای شرکت و سخنرانی در دهمین اجلاس بین المللی نمایندگان عالی امور امنیتی کشورهای جهان وارد شهر اوفا مرکز باشقیرستان روسیه شد.

شمخانی امروز در این اجلاس با موضوع «تضمین امنیت ملی و توسعه اقتصادی پایدار در مقابله با تهدیدات هیبریدی» سخنرانی و در حاشیه این اجلاس با برخی همتایان خود دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

در این اجلاس ۲ روزه که دهمین دوره آن صبح امروز (سه‌شنبه) افتتاح  شد نمایندگان عالی کشورهای مختلف از ۵ قاره جهان در خصوص مهمترین موضوعات مشترک در حوزه امنیت بین‌الملل به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

 

 

                               

شمخانی     شورای عالی امنیت ملی                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :