موضوعات ‌مرتبط: سیاسی ایران

a/148160 :کد

سیاست ایران

تاکید دبیران تشکل‌های انقلابی بر وفاق حداکثری در نشست مشترک

  پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۵:۲۰
تعداد بازدید : ۱۲۷   
 تحلیل ایران -تاکید دبیران تشکل‌های انقلابی بر وفاق حداکثری در نشست مشترک

پنجمین نشست جامعه روحانیت و تشکل‌های ولایی و ارزشی برگزار و حاضران بر وفاق حداکثری در قبال مسائل گوناگون کشور و نیز انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

به گزارش تحلیل ایران ،  پنجمین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل‌های ولایی و ارزشی صبح امروز (پنج‌شنبه 30خرداد)  در محل جامعه روحانیت مبارز برگزار شد. 

ژدر این نشست که در ادامه جلسات گذشته و با حضور دبیران احزاب و تشکل‌های ارزشی و انقلابی تشکیل شد  موضوع وحدت و انسجام این جریان و دستیابی به وفاق حداکثری در قبال مسائلگوناگون کشور و نیز انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای این نشست آیت الله موحدی کرمانی، رییس جامعه روحانیت مبارز، با تاکید بر اینکه ما به دنبال وحدت مبتنی بر ارزش‌ها هستیم بر پرهیز از تعصب گروهی و سهم خواهی گروهی به عنوان یک آفت و خطر بزرگ اشاره کرد و افزود: صراط مستقیم انقلاب اسلامی، خط ولایت و رهبری است.

در ادامه، اعضا و دبیران و نمایندگان تشکل‌ها و احزاب به تبادل دیدگاه‌های خود در مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور پرداختند و مساله وحدت را یک نیاز و اصل اساسی در توفیق فعالیت‌ها و برنامه‌های خود عنوان نمودند. دستیابی به وفاق حداکثری، تشکیل کمیته دعوت از تمام تشکل های‌ارزشی و ولایتمدار به عنوان اقدامی فراگیر و عملیاتی و تجمیع همه اجزا و عناصر جریان ارزشی و انقلابی حول کانون جامعه روحانیت مبارز در زمره مهم‌ترین موضوعات و محورهایی بودند که از سوی حاضران طرح و مورد تاکید قرار گرفتند.

                               

سیاسی     ایران     جامعه     روحانیت        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :