موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/148268 :کد

وزنه برداری

حسین‌خانی: کوتاه نمی‌آیم و زود برمی‌گردم/ به المپیک فکر می‌کنم

  دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -حسین‌خانی: کوتاه نمی‌آیم و زود برمی‌گردم/ به المپیک فکر می‌کنم

آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران گفت: درست است که مسابقات جهانی قزاقستان را از دست دادم، اما کوتاه نمی‌آیم و زود به میادین بازمی‌گردم.

مصطفی حسین‌خانی ، درباره مصدومیت اخیرش که منجر به از دست دادن رقابت‌های قهرمانی جهان شد، اظهار داشت: دچار پارگی مینیسک شده‌ام و دوره نقاهتم 5، 6 ماه طول می‌کشد. باید هم رباط و هم مینیسک را عمل کنم. می‌خواستم در رقابت‌های انتخابی تیم ملی هم کشتی بگیرم، اما قفل پایم باز نشد. در واقع پایم صاف نمی‌شود و مجبورم عمل کنم. اگر پایم صاف می‌شد، با همین وضعیت کشتی می‌گرفتم.

وی افزود: روی این دوره از رقابت‌های جهانی حساب ویژه‌ای باز کرده بودم. آمادگی خوب و انگیزه زیادی داشتم. درست است که مسابقات جهانی قزاقستان را از دست دادم، اما کوتاه نمی‌آیم و زود به میادین بازمی‌گردم.

آزادکار 74 کیلوگرم ایران ادامه داد: در سال 2014 نیز جراحی کرده بودم و سابقه عمل جراحی در پای چپ را داشتم، اما همان زمان هم زود برگشتم. الان هم امید زیادی دارم که خیلی زود به میادین بازگردم. به المپیک 2020 فکر می‌کنم، به همین دلیل تصمیم گرفتم که زود جراحی کنم تا المپیک را از دست ندهم.

حسین‌خانی گفت: پس از عمل جراحی بلافاصه تمرینات بالا تنه را شروع می‌کنم و می‌تونم زود به تشک کشتی برگردم. همه هدفم المپیک است و این اتفاق باعث نشده که چیزی از انگیزه‌هایم کم شود.

                               

ورزشی     کشتی     وزنه برداری            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :