موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148353 :کد

ورزش

کولاکوویچ به جز این هفته فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم

  پنجشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ — ۱۶:۰۱
تعداد بازدید : ۱۱۱   
 تحلیل ایران -کولاکوویچ به جز این هفته فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران هر سه حریف این تیم در هفته پنجم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ را قدرتمند دانست.

به گزارش تحلیل ایران  و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری سرمربیان تیم‌های حاضر در هفته پنجم لیگ ملت‌های 2019 که به میزبانی بلغارستان برگزار می‌شود، حاضر شد.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم ایران تنها با یک برد به دور نهایی صعود می‌کند، آیا می‌خواهید با 13 برد به مرحله نهایی برسید یا فقط به قطعی کردن حضورتان در مرحله نهایی بسنده می‌کنید، گفت: مهمترین نکته این است که ما به جز این هفته، فرصت دیگری برای حضور در مرحله نهایی نداریم و به همین دلیل این تورنمنت برای ما خیلی مهم است. ما می‌خواهیم از این تورنمنت فرصت حضور در شیکاگو را به دست بیاوریم. حالا اینکه با چند پیروزی آن را تمام کنیم در درجات بعدی اهمیت قرار می‌گیرند. مهم صعود به مرحله نهایی است.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان با اشاره به دیدارهای سخت ایران، تصریح کرد: ما سه بازی سخت داریم و هر سه حریف ما قدرتمند هستند. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که برنده از زمین بیرون بیاییم.کولاکوویچ درباره بازی با بلغارستان که میزبان این هفته از مسابقات است، عنوان کرد: ما سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان با بلغارستان بازی کردیم که یک برد و یک باخت داشتیم. تیم امسال بلغارستان با حضور بازیکنانی مثل سوکولوف کامل‌تر از پارسال شده و بازی مقابل این تیم در حضور هوادارانش برای هر تیمی دشوار است.

                               

ورزشی     والیبال     هندبال            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :