موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148424 :کد

ورزش

شاه‌محمدی: برانکو هم مثل پروین و استانکو خیلی زود فراموش می‌شود

  دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ — ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۱۲۹   
 تحلیل ایران -شاه‌محمدی: برانکو هم مثل پروین و استانکو خیلی زود فراموش می‌شود

جمشید شاه‌محمدی، بازیکن پیشین تیم ملی و پرسپولیس معتقد است که برانکو ایوانکوویچ هم خیلی زود مانند دیگر مربیان موفق این تیم فراموش خواهد شد.

جمشید شاه‌محمدی  در مورد حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس گفت: پرسپولیس چند گزینه را مدنظر داشت و حالا در مورد کالدرون به نتیجه نهایی رسیده است. باشگاه پرسپولیس در واقع به جیبش نگاه کرد و اگر قرار بود مربیان قوی‌تر به پرسپولیس بیایند طبیعتاً این باشگاه باید بیشتر هزینه می‌کرد. بعید می‌دانم تا به امروز مربی آرژانتینی به فوتبال ایران آمده باشد و از حالا هم نمی‌توان قضاوت خاصی در مورد کالدرون داشت.

وی با اشاره به ناراحتی هواداران پرسپولیس بابت جدایی برانکو از این تیم تأکید کرد: مطمئن باشید هواداران پرسپولیس به‌زودی برانکو را هم فراموش خواهند کرد. علی پروین این همه برای پرسپولیس افتخار کسب کرد، ولی فراموش شد. مرحوم استانکو که فوتبال ایران را به کلی تغییر داد، ولی هیچ‌کس از او هم یادی نمی‌کند. قطعاً هواداران پرسپولیس برانکو را هم فراموش خواهند کرد و اگر مربی جدید هم در چند بازی نتیجه نگیرد به او ناسزا می‌گویند. در ایران فقط پهلوان زنده را عشق است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می‌تواند در فصل جدید قهرمان شود، خاطرنشان کرد: نمی‌توان چیزی را از حالا پیش‌بینی کرد. اگر کالدرون سرمربی شد باید ببینیم تفکرات این مربی چگونه است. پرسپولیس در زمانی که برانکو سرمربی بود بیشتر از اینکه یک تیم تاکتیکی باشد تیمی بود که قدرت دوندگی بالایی داشت و باید دید سرمربی جدید چه تفکراتی خواهد داشت. البته هواداران پرسپولیس امسال نباید توقع خاصی از تیم‌شان داشته باشند، چون مربی جدید پرسپولیس نیاز به زمان دارد.

                               

ورزش     تیم فوتبال ایران     برانکو            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :