موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نفت و انرژی

a/148493 :کد

نفت

ارجاع ۲ پرونده تخلفات پتروشیمی با ۱۵ تا ۲۰ متهم به دادگاه

  جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ — ۱۴:۲۶
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -ارجاع ۲ پرونده تخلفات پتروشیمی با ۱۵ تا ۲۰ متهم به دادگاه

رئیس شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت رسیدگی‌های قضایی به دو پرونده جدید از تخلفات پتروشیمی از اواخر هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش تحلیل ایران ، قاضی اسداله مسعودی مقام افزود: علاوه بر پرونده شرکت بازرگانی پتروشیمی که چند ماه است، رسیدگی به آن ادامه دارد، دو پرونده درباره تخلفات تولیدکنندگان و کارکنان پتروشیمی به شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارجاع شده است.

وی گفت: متهمان این دو پرونده در نظام تولیدی کشور اخلال ایجاد کرده اند که از اواخر هفته آینده رسیدگی‌ها آغاز می‌شود.

قاضی مسعودی مقام ادامه داد: متهمان این دو پرونده از اشخاص حقیقی و حقوقی هستند و این پرونده‌ها بیش از 15 تا 20 متهم دارند.

رئیس شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی درباره منافع حاصل از جرم متهمان گفت: این متهمان در حوزه فروش محصولات پتروشیمی منافع کلانی برای خود کسب کرده اند که از حیث فروش محصولات منجر به اخلال شده است.

وی تاکید کرد: متهمان از منافع حاصل از فروش محصولات پتروشیمی در مراحل مختلف مبالغ 8، 10، 13 و 18 میلیارد تومان سود برده اند.

قاضی مسعودی مقام با بیان اینکه این دو پرونده مربوط به دو سال اخیر و اخلال در حوزه پتروشیمی است، تاکید کرد: نبود نظارت ها، دلالی و واسطه گری در این دو پرونده مشهود است که به توزیع نامناسب محصولات پتروشیمی منجر شده است.

                               

اقتصادی     نفت     انرژی     متهم        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :