موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/148534 :کد

فوتبال ایران

هیچ لیستی به باشگاه نداده‌ام/ فوتبال تهاجمی را خیلی دوست دارم

  شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ — ۱۹:۴۱
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -هیچ لیستی به باشگاه نداده‌ام/ فوتبال تهاجمی را خیلی دوست دارم

گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس رسماً اعلام کرد تا به امروز هیچ لیستی را به مسئولان این باشگاه نداده است.

به گزارش تحلیل ایران ، گابریل کالدرون در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم از اینکه در خدمت شما هستم. از روزی که به ایران آمدم روحیه شاد و انگیزه بالایی را در بازیکنان تیمم می‌بینم. از امکانات اینجا هم رضایت دارم.

هر بار که هدایت تیم‌های بزرگ را برعهده گرفتم، موفق شدم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه یادآور شد: من اگرچه در برخی تیم‌ها موفق نبودم، اما هر بار که هدایت تیم‌های بزرگ را برعهده گرفتم، موفق شدم آن تیم‌ها را قهرمان کنم. البته در تیم‌های کوچک هم موفق بوده‌ام.

فوتبال تهاجمی را خیلی دوست دارم
وی در مورد فلسفه فوتبالی‌اش نیز اظهار داشت: به هر جهت من سعی می‌کنم همان برداشتی که بعد از 45 سال کار در فوتبال دارم را در تیمم پیاده کنم. یک فلسفه و روح آرژانتینی در من وجود دارد، روحیه آرژانتینی که سال‌های سال در اروپا مربیگری کرده است. من خودم فوتبال تهاجمی را خیلی دوست دارم، اما در عین حال اعتقاد دارم که باید بالانس در تیم وجود داشته باشد. در کنار این مسئله ما فوتبال زیبایی را ارائه خواهیم کرد و این مسئله را خواهید دید.

تا به حال هیچ لیستی را به باشگاه نداده‌ام
کالدرون راجع به لیست مازاد پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: من تا به حال هیچ لیستی را به باشگاه نداده‌ام. لیست ما در حال حاضر کامل است، اما اگر قرار باشد بازیکنی جذب کنیم باید یک نفر از لیست خارج شود. اگر قرار باشد بازیکن بزرگسال بخریم نفر کنار رفته بزرگسال خواهد بود. اگر جوان جذب کنیم، خب آن وقت یک بازیکن زیر 23 سال کنار خواهیم گذاشت.

کنار گذاشتن حسینی و ماهینی شایعه است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این پرسش که آیا قصد دارد سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و محسن ربیع‌خواه را از جمع سرخپوشان کنار بگذارد و آیا با بزرگ‌ترهای تیمش مشکل دارد یا نه، تصریح کرد: من فقط چند روز است که در تمرینات تیم شرکت کرده‌ام و هنوز با روحیه بازیکنان آشنا نشده‌ام. شما چرا این سؤال را از من پرسید؟ این فقط شایعه است.

چهارهمین قهرمانی پی در پی سخت است اما من به تیمم اعتماد کامل دارم
کالدرون در پاسخ به این پرسش که «آیا امیدوار است تیم پرسپولیس بتواند چهارمین قهرمانی متوالی خود را در لیگ برتر کسب کند؟»، تصریح کرد: پرسپولیس سه بار به صورت متوالی قهرمانی لیگ شده و قهرمانی برای بار چهارم به طور تصاعدی سخت‌تر خواهد بود، اما فکر می‌کنم تیمی که توانسته است سه‌ بار قهرمان شود، این توانایی را دارد که برای چهارمین بار هم قهرمان شود. کار سخت است،‌ ولی من به تیمم اعتماد کامل دارم.

وی درباره واکنش به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه او گفته بود قبل از حضور در ایران با خولیو ولاسکو مشورت کرده است،‌ گفت: نمی‌دانم منظورتان کدام ولاسکو است؟!

من فقط نام ولاسکو را شنیدم و شناختی از او ندارم
سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه در واکنش به توضیح خبرنگاران مبنی بر اینکه منظورشان سرمربی سابق تیم ملی والیبال است،‌ عنوان کرد: خیر، اصلاً من ایشان را نمی‌شناسم. من فقط نام او را شنیده‌ام، اما هیچ شناخت نزدیکی با او ندارم.

نظر مثبتی روی جذب مهاجم ازبکستانی ندارم
کالدرون همچنین در خصوص جذب مهاجم ازبکستانی و اینکه آیا این بازیکن با نظر او به تیم اضافه خواهد شد یا خیر، گفت: با من در مورد بازیکن ازبک صحبت شد، اما من خیلی نظر مثبتی در مورد جذب او ندارم.

کار پرسپولیس امسال سخت‌تر از فصل‌های قبل است
وی درباره آمار خوب پرسپولیس در خط دفاعی در فصل‌های قبل و اینکه آیا به نظرش این یک چالش برای او به حساب می‌آید، عنوان کرد: به هر جهت کار پرسپولیس امسال سخت‌تر از فصل‌های قبل است تا همچنان روی نوار برد بماند.

برانکو کاری بزرگ و عالی انجام داده است
سرمربی تیم پرسپولیس در رابطه با اظهارنظرهایی مبنی بر اینکه مربی جانشین برانکو کار سختی در پرسپولیس دارد،‌ گفت: بله، جانشین برانکو مسئولیت بزرگی دارد. برانکو کاری بزرگ و عالی انجام داده است. همان‌طور که می‌دانید هر سال کار سخت‌تر می‌شود و قطعاً قهرمانی برای مرتبه چهارم سخت‌تر است،‌ اما من به تیمم ایمان دارم.

کالدرون همچنین درباره ناکامی تیم ملی آرژانتین در کوپا آمه‌ریکا و اینکه آیا به نظرش مارادونا بهتر است یا مسی، تصریح کرد: به نظرم هر کدام از این بازیکنان در مقطعی بهترین بازیکنان دنیا بوده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :